ГОРОСКОП НА 24-30 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

Емоційний і дещо складний у ментальному плані тиждень нагадає нам, чому не можна необдумано звільняти свій внутрішній негатив і що після цього можливо. Понеділок і вівторок виявилися насиченими і непередбачуваними днями через затемнення Сонця і Молодика, але на цьому енергетика Всесвіту не припинила свій могутній вплив, а навпаки, набула постійного врівноваженого характеру.

Так, у вівторок Місяць перейшов на знак Терезів ♎️. Це енергія гармонії, творення, краси, дружнього розташування, компромісів та ще багато чого доброго. Такими характеристиками енергію Терезів наділяє Венера, що обожнює все красиве, любов, жіночність та елегантність.

Що стоїть за транзитом Місяця Терезами? Логічно бажання задовольнити потяг до прекрасного: виставки, концерти, театри та інші культурні заходи; заняття творчими видами діяльності; мирний настрій оточуючих. Всі, хто так чи інакше пов’язаний з перерахованими вище видами діяльності, отримають під час цього транзиту великий поштовх до розвитку, матимуть попит та дохід.

Єдине, що завдасть порції неприємностей – внутрішні коливання «між тим і цим». Терезам важко прийняти остаточне рішення, тому й люди в разі потреби чекатимуть на підказку ззовні, знак, пораду, щоб нарешті щось вирішити для себе. Багато хто відзначить, що оточуючі стали більш відкритими, товариськими, йдуть на діалог для якнайшвидшого вирішення проблемних ситуацій. Це хороші риси, які слід розвивати у собі і якнайчастіше застосовувати в житті.

Перед світанком 27 жовтня Місяць починає транзит Скорпіоном ♏️. Буває, ми відчуваємо цю зміну положення нічного світила трохи раніше: різко закриваємось у собі та даємо волю інтуїції, філософії, містичним поглядам та духовним практикам. Багато хто відчуває приплив внутрішньої сили та небувалу рішучість, насамперед пов’язану з внутрішніми трансформаціями.

Дні Скорпіона вважаються досить важкими, тому що дуже важко утримувати під контролем емоції та почуття, коли вони максимально накопичилися та вимагають зменшити оберти. Складність полягає у контролі над собою – словами, думками, емоціями… і навіть поглядом. Пам’ятаєте, що іноді досить вигнути брову чи примружити око, і все летить у кругообіг емоційного штурму?

💫 27, 28 і 29 жовтня (до 6:35) – дні своєрідного випробування на міцність, тому варто не піддаватися будь-яким провокаціям (від себе коханого теж), займатися розширенням внутрішнього світу та відштовхувати подальше невдоволення собою, щоб максимально задіяти сили для справді важливих задач.

💫 Не з’ясовуйте стосунки з другою половинкою. Енергія Скорпіона посилює почуття самотності, важко передбачити, як людина зреагує на ті чи інші слова.
💫 Підуть на користь заняття спортом, фізичною діяльністю та інтелектуальне навантаження.

Вранці з 29 жовтня осінь цього року завершує Місяць у Стрільці ♐️. Вона дарує нам гарний настрій, бажання особистісного зростання, розширення самосвідомості, мислення, горизонтів (причому як у роботі, і у відносинах).

💫 Стрільця приваблюють ідеали, потяг до наставників, змін на краще. Може статися, що за сліпою тягою в гонитві за прекрасним загубиться щось важливіше, що становить основу постійності. Рекомендується проаналізувати свої цінності та потреби, і лише потім уже рухатися у напрямку, найбільш оптимальному для вирішення поставлених цілей.

💫 Подорожуйте, займайтеся благодійністю, знайомтеся та оточуйте себе людьми, які викличуть потребу розвиватися та не зупинятися на досягнутому, бути кращим, ніж є сьогодні.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *