Овен (Меша)

Планета-управитель – Марс

Рухомий (кардинальний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – пристрасть (раджас)

Стихія – вогонь

Каста – кшатрії

Аюрведичний тип – піта

Стать – чоловіча

Калапуруша – голова, розум, мозок

Накшатри в Овні:

  • 0°00´-13°20´ (чоловіча стать) – управитель Кету, накшатра Ашвіні.
  • 13°20´-26°40´ (жіноча стать) – управитель Венера, накшатра Бхарані
  • 26°40´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Сонце, накшатра Кріттіка.

Екзальтація: Сонце (10 °)

Дебілітація: Сатурн (20 °)

Мулатрикона: Марс (0-12 °)

Овен – це знак, наділений неймовірною силою активності та енергії. Він бере на себе місію першовідкривача, воїна, що йде до своєї мети не звертаючи уваги на оточуючих. Представники цього знака завжди помітні у компанії, суспільстві. Від них виходить неймовірна харизма і внутрішня сила, в поєднані з неймовірною впевненістю у собі та своїх словах.

Дійсно, Овен відомий своєю гордістю та рішучістю, мало що його здатне зупинити, якщо він задався якоюсь метою. Таких людей підштовхує сміливість, яка разом із кров’ю тече по венах, і незалежний характер. Мислення Овна розраховане на реалізацію певної стратегії, а проникливість допомагає йому впевнено йти вірним шляхом досягнення цілей. Варто відзначити, що знак чудово мотивує оточуючих, запалює в них вогонь, але сам вважає за краще не вникати в нюанси. Та й навіщо, якщо є інші знаки, які начебто створені спеціально для таких справ? Наприклад, Козеріг чи Діва.

Характеристика Овна

Рішучість, енергійність, ініціативність, незалежність, дратівливість, імпульсивність, самовпевненість, нетерплячість, грубість, впертість, егоїзм, харизматичність.

Сильні сторони: вміння виявляти ініціативу, мотивувати оточуючих, прагнення розвитку, відповідальність за взяті зобов’язання, управлінські здібності.

Слабкі сторони: нетерплячість, грубість, часті втрати самоконтролю, підвищена схильність до конфліктів, прагнення домінувати у будь-яких відносинах, ігнорування відпочинку та перерв на роботі.

Рекомендації: розвиток самоконтролю, збільшення особистої відповідальності, повага до думки інших людей, планування робочого часу та відпочинку, самоаналіз своїх емоцій.

Сфери діяльності для правильної реалізації: військові, підприємці, бізнесмени із реальною владою, впливові юридичні особи, пожежники, стоматологи, сільське господарство, вогнепальна зброя, добрива, хірурги, власники гральних закладів, спортсмени поза командними видами спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *