Стрілець (Дхану)

Планета-управитель – Юпітер

Подвійний (мутабельний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – благо (саттва)

Стихія – вогонь

Каста – кшатрії

Аюрведичний тип – піта

Стать – чоловіча

Калапуруша – стегна, стегнові артерії

Накшатри в Стрільці:

  • 0°00´-13°20´ (безстатева) – управитель Кету, накшатра Мула
  • 13°20´-26°40´ (жіноча стать) – управитель Венера, накшатра Пурвашадха
  • 26°40´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Сонце, накшатра Уттарашадха

Екзальтація: немає планет

Дебілітація: немає планет

Мулатрікону: Юпітер 0-10°

Люди з асцендентом у Стрільці найчастіше впевнені у своїй правоті та у своїй точці зору. Добре, коли Стрільці багато навчаються, і їхня точка зору має велику вагу та обґрунтування. Але буває й таке, що окрім погляду більше немає нічого: життя пройшло даремно, мудрості з роками не накопичилося, а ось бажання повчати всіх і нав’язувати свою думку хоч греблю гати. Стрільці бувають різні, але всі люблять поговорити, помріяти про великі звершення і щось та й нав’язати, по волі чи проти неї.

Кармічна задача Стрільця полягає у придбанні та подальшій передачі знань іншим. Дуже позитивно впливають подорожі, особливо паломництва. Головне, накопичити більше знань для передачі учням та послідовникам. Дуже негативно впливає осілість на одному місці. Для того, щоб Стрілець не захоплювався надмірним пізнанням світу і не хапався за все і відразу, йому слід знайти для себе гуру, вчителя, який допоможе розібратися в уподобаннях, допоможе в постановці цілей та їх досягненні.

Характеристика Стрільця

Мудрість, законослухняність, справедливість, ідеалістичність, моральність, безцеремонність, життєрадісність, духовність, активність, але водночас і нетерплячість, марнославство, набридливість.

Сильні сторони Стрільця: багатогранність у підході до справи та погляду, мудрі від народження, яскраві лідерські якості, відмінні приклади для оточуючих (вчителі, наставники, коучі), природна схильність до релігійності.

Слабкі сторони: часто нав’язливі зі своїми поглядами, схильностями. Дають поради, про які їх не просили. Фанатичні у своїй вірі. Прихильні до правил, тому часто ставлять правила та ідеали вище відносин.

Рекомендації: розвивати терпіння та усвідомленість за допомогою медитації та Пранаями, а також інших технік. Розвивати мудрість за допомогою читання священних писань та інших книг про великих людей цього світу. Прагнути не нав’язувати іншим свою думку, якщо про це не просили. Вчиться прийняттю інших людей зі всіма слабкими і сильними сторонами.

Сфери діяльності для правильної реалізації: релігія (священики, проповідники, місіонери), філософи, психотерапевти, керівники, консультанти, всі галузі пов’язані з туризмом і паломництвом, географія. Юриспруденція та військова справа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *