Діва (Канья)

Планета-управитель – Меркурій

Подвійний (мутабельний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – благо (саттва)

Стихія – земля

Каста – шудри

Аюрведичний тип – капха та вата

Стать – жіноча

Калапуруша – талія, нирки, анус, розумові здібності

Накшатри в Діві:

  • 0°00´-10°00´ (жіноча стать) – управитель Сонце, накшатра Утара-Фалгуні
  • 10°00´-23°20´ (чоловіча стать) – управитель Місяць, накшатра Хаста
  • 23°20´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Марс, накшатра Чітра

Екзальтація: Меркурій 15 °

Дебілітація: Венера 27 °

Мулатрикона: Меркурій 15-20 °

 

Діва – один із прагматичних та аналітичних знаків, які чітко знають, чого хочуть і готові поступово йти до поставлених цілей. Управителем Діви є Меркурій, тому люди, які народилися під цим знаком, вміють красиво викладати думки, знаходять точки дотику для комунікації з будь-яким представником суспільства. Максимально прагнуть знатися на техніці.

Велику роль для Діви відіграють деталі та якість їх виконання. Не важливо, це буде позначений час для майбутньої зустрічі, елегантний зовнішній вигляд або чітко зроблена робота, Діва неодмінно зверне увагу на всі дрібні моменти і зробить висновки, головним чином спираючись саме на деталі.

Слід зазначити, що значення знака Діва в астрології має на увазі не лише його надмірну увагу до оточуючих. До себе такі люди також дуже вимогливі. Високі запити та стандарти стосуються всіх, з ким стикається особистість, у тому числі і її саму.

У продуманому поступовому ритмі Діва виконає всі завдання якнайкраще, обов’язково з деталями та пунктуально вчасно. Єдиний негативний момент – сильна перевантаженість дрібницями, коли особистість відволікається від загальної мети і починає доводити до ідеалу те, що має не дуже важливе значення.

Діви мають справжній талант для виконання кропіткої роботи, люблять вчитися, всі відчуття світу приходять до них тактильним способом, як і належить стихії Землі. Чистота і порядок для них – першооснова, з якої починається сім’я, робота, світ.

Характеристика Діви

Практичність, увага до деталей, допитливість, стратегічне мислення, уміння знаходити спільну мову у суспільстві, стриманість, нагнітання проблем.

Сильні сторони: практичність у всьому, старанність, прагнення до порядку, увага до деталей, вміння наводити та підтримувати порядок у голові та житті.

Слабкі сторони: нерішучість, неможливість відхилення від інструкції, надмірна увага до дрібниць, вимогливість, високі запити, очікування компліментів для своїх переваг.

Рекомендації: спробувати приділяти менше уваги дрібницям; вибирати коло спілкування без неприємних особистостей; не дозволяти розвиватися почуттю смутку через недосконалі дії інших людей.

Сфери діяльності для правильної реалізації: банківська, аналітична та бухгалтерська справа, лікарі, сфера послуг, комп’ютерники, помічники керівників, вчителі математики, фізики, хімії, чиновники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *