Залишити відгук про нас

Дорогий друг!

Раді вітати тебе на сторінці для написання відгуку про проходження консультації ведичної астрології Джйотіш на сайті Астротранзит. Якщо ти відкрив цю сторінку, значить, вже є певна думка, яка склалася в процесі проходження консультації і відповідно є бажання поділитися своїм враженням з іншими відвідувачами нашого ресурсу. Кожен написаний відгук допоможе нам ще більше вдосконалитись, а новачкові дізнатися своїх нових друзів.

Ми дуже раді наданій нам довірі та приділеному для консультації часу. Впевнені, наші зусилля виправдали всі очікування. Астрологія зможе тебе здивувати, адже вона бачить усе так, як є насправді. Володіючи необхідною інформацією та маючи шляхи вирішення своїх питань, дозволить правильно працювати над собою, що багаторазово збільшить користь консультації. Вірний шлях завжди спрямовує до виконання своєї Дхарми.

Відгук можна залишити як відразу після отримання консультації, про свої враження від спілкування з астрологом, подання матеріалу, так і через якийсь час, після втілення наданих рекомендацій у життя. Межа індивідуальності та приватності встановлюється на власний розсуд. З нетерпінням чекаємо на твій відгук.

Команда Astrotranzit.
Для когось ми перевірені часом, для інших – нове відкриття.

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Яке ваше повне ім'я?
Яка ваша адреса електронної пошти?
Що ви про нас думаєте?
rating fields
Бажаєте включити оцінку зірочками?