Риби (Міна)

Планета-управитель – Юпітер

Подвійний (мутабельний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – благо (саттва)

Стихія – вода

Каста (варна) – брахмани

Аюрведичний тип – капха

Стать – жіноча

Калапуруша – стопи, ліве око, кров

Накшатри в Рибах:

  • 0°00´-03°20´ (чоловіча стать) – управитель Юпітер, накшатра Пурвабхадрапада
  • 03°20´-16°40´ (чоловіча стать) – управитель Сатурн, накшатра Уттарабхадрапада
  • 16°40´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Меркурій, накшатра Реваті

Екзальтація: Венера 27 °

Дебілітація: Меркурій 15 °

Мулатрікону: немає планет

Вроджені психологічні здібності дозволяють бути Рибам дуже різними людьми. Вони можуть приміряти на себе будь-який знак зодіаку та жити у ньому. Можуть бути маленькими рибками, а можуть стати акулами. Часто люблять входити до депресивного стану. Можуть при розвитку гуни Саттва йти в медитації, а при розвитку Раджас і особливо Тамас гуни – в алкоголь і наркотичну залежність. Величезної жадоби до життя не мають. Збоку здається, що вони прийшли в цей світ переглянути останню серію серіалу під назвою Життя і піти.

Основним кармічним завданням є вибір напряму у цьому втіленні, проявити свої вміння і таланти, знайти баланс між духовним і матеріальним.

Характеристика Риб

Скромність, доброзичливість, сприйнятливість, чутливість, мудрість, співчуття, емоційність, інтуїтивність, таємничість, нерішучість.

Сильні сторони: багата уява, мудрість. Вони здатні зцілювати як тіло, так і душу інших людей. Вроджені здібності до медитації. Дуже добре відчувають інших на інтуїтивному рівні.

Слабкі сторони: сильна схильність до самопожертви. Усе приймають близько до серця, чутливі та емоційні, можуть буквально жити у своїх фантазіях, при цьому втрачаючи себе у служінні іншим. Підпадають під вплив оточуючих, часто негативний. Не вміють відмовляти людям.

Рекомендації: навчитеся відмовляти людям, особливо коли ті нахабніють чи хочуть вас втягнути у сумнівну ситуацію. Знайдіть собі наставника, медитуйте та глибоко вивчайте священні писання. Вивчайте психологію.

Сфери діяльності для правильної реалізації: Все що пов’язано з водою: моряки, рибалки, автомийки, басейни, сауни, туризм. Письменники, композитори, художники, астрологи, психологи, філософи, мислителі. Лікарі та медсестри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *