Телець (Врішабха)

Планета-управитель – Венера

Нерухомий (фіксований) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – невігластво (тамас)

Стихія – земля

Каста – шудри

Аюрведичний тип – капха та вата

Стать – жіноча

Калапуруша – обличчя, вуха, ніс, язик, зуби, пальці

Накшатри в Тельці:

  • 0°00´-10°00´ (жіноча стать) – управитель Сонце, накшатра Кріттіка
  • 10°00´-23°20´ (жіноча стать) – управитель Місяць, накшатра Рохіні
  • 23°20´-30°00´ (безстатева) – управитель Марс, накшатра Мрігаширша

Екзальтація: Місяць (3°), Раху

Дебілітація: Кету

Мулатрикона: Місяць (3-30 °)

Телець завжди сприймається як постійний домашній знак, що увібрав у себе характеристики землі та Венери. Насамперед, Телець асоціюється зі стабільністю, тому він переймається тим, щоб спочатку отримати бажане, а потім – щоб зберегти його.

Усю свою діяльність знак будує поступово, крок за кроком, виходячи з логічного ланцюжка. Він із досить сильною впертістю не захоче відмовлятися від обраного шляху, оскільки вважає нові пропозиції неперевіреними і не відповідними до реалізації його чітко продуманого плану. А щоб скласти план, Телець обмірковує безліч варіантів і всі деталі.

Характер у знака чуттєвий, особливо у особистих відносинах, є впевненість і харизма, є хороша пам’ять і прагнення фінансової стабільності.

Характеристика Тельця

Врівноваженість, м’якість, егоїзм, стабільність, прагнення фінансового накопичення, емоційна холодність, привабливість, впертість, повільність.

Сильні сторони: практичність, стабільність, уважність до деталей, терпіння, відчуття смаку та краси.

Слабкі сторони: прихильність до власних планів, небажання приймати новизну, відсутність гнучкості, внутрішня орієнтація виключно на комфорт, зайва схильність до лестощів та дрібних деталей, надмірний егоцентризм.

Рекомендації: виявляти гнучкість, приймати інші думки, новизну, не прив’язуватися надмірно до затишку та будинку, розширювати горизонти, кругозір, частіше виходити із зони комфорту.

Сфери діяльності для правильної реалізації: фінансист, сільське господарство чи тваринництво, транспорт, нерухомість, ювелірна справа, скульптор, архітектор, театральне та образотворче мистецтво, соціальна сфера, готелі, комерційна діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *