Скорпіон (Врішчіка)

Планета-управитель – Марс

Нерухомий (фіксований) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – невігластво (тамас)

Стихія – вода

Каста (варна) – брахмани

Аюрведичний тип – капха

Стать – жіноча

Калапуруша – зовнішні статеві органи, сеча, кров

Накшатри у Скорпіоні:

  • 0°00´-03°20´ (жіноча стать) – управитель Юпітер, накшатра Вішакха
  • 03°20´-16°40´ (чоловіча стать) – управитель Сатурн, накшатра Анурадха
  • 16°40´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Меркурій, накшатра Джйештха

Екзальтація: Кету

Дебілітація: Місяць 3°, Раху

Мулатрікону: немає планет

Хто не встиг народиться у Терезах – народжується у Скорпіоні. Це такий вступний жарт. Але в кожному жарті є правда. Просто її подають завуальовано. Отак і зі Скорпіонами. Їхнє життя суцільна вуаль, за якою твориться те, що інші асценденти швидше за все не винесуть. Це знак самокопання та самопізнання, знак крайнощів та найкаламутніших глибин. Як тільки Скорпіон надумав розслабитися, життя посилає йому нові випробування. Звісно ж, простіше прийняти. Тільки не всі люди повноцінно відчувають свою природу. Деколи потрібен не один десяток років, щоб зрозуміти її. Особливо, коли твоя суть настільки багатогранна та глибока.

Часто Скорпіони – це зброя у руках Карми. Якщо не дотримуватись законів, то ці люди перші, хто буде покараний. Водночас вони є покаранням для інших. Скорпіони буквально створені для руйнування. Потрібно вибрати правильний шлях і руйнувати на благо. Зруйнувати те, що віджило, те, що має зруйнуватися, те, що заважає народженню нового і доброго. Ось таке нелегке завдання цього знака.

Найчастіше із асцендентом у Скорпіоні народжуються сильні керівники. Це ті люди, які зрозуміли життя та свою природу, а важкі ситуації лише загартували їх. Але іноді це й слабкі люди, що погрузли в невігластві і шкідливих звичках. Все залежить від правильності вибору. У будь-якому випадку, Скорпіон може дійти до кінця, а до кінця дна чи небес – вибір за Скорпіоном.

 Характеристика Скорпіона

Рішучість, мужність, наполегливість, витривалість, жорсткість, інтуїція, таємничість, уїдливість, уразливість, замкнутість.

Сильні сторони Скорпіона: мають величезну внутрішню силу, витривалість, гідність і наполегливість. Вони не ухиляються від відповідальності. Можуть відчувати і бачити наскрізь інших, оскільки мають вроджений талант до психології та езотерики.

Слабкі сторони: скритність. Їм складно довіряти оточуючим. Злопамятні. Емоційно реагують на критику та конфлікти, жорсткі у спілкуванні. Мають схильність придушувати свої емоції, внутрішню боротьбу та напругу.

Рекомендації: використовувати правило “порахувати до десяти” або “відповім завтра”, коли відчуваєте, що виходите на емоції. Пранаяма. Медитації для очищення підсвідомості від образ. Поглиблювати свої здібності у психології та езотериці.

Сфери діяльності для правильної реалізації: сільське господарство, особливо агрохімія та робота з отрутами. Тюремна справа, слідчі, детективи, ритуальні послуги. Творчі професії, філософи, астрологи, окультисти, психологи. Фармацевти, фітотерапія, хірурги. Світ мистецтва, особливо все, що повязане з музикою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *