Терези (Тула)

Планета-управитель – Венера

Рухомий (кардинальний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – пристрасть (раджас)

Стихія – повітря

Каста – вайш’ї (вайшії)

Аюрведичний тип – вата

Стать – чоловіча

Калапуруша – низ живота, внутрішні статеві органи

Накшатри в Терезах:

  • 0°00´-06°40´ (жіноча стать) – управитель Марс, накшатра Чітра
  • 06°40´-20°00´ (жіноча стать) – управитель Раху, накшатра Сваті
  • 20°00´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Юпітер, накшатра Вішакха

Екзальтація: Сатурн 20 °

Дебілітація: Сонце 10 °

Мулатрикону: Венера (0-15°)

Повітряний знак Терези відноситься до улюбленців суспільства – з ним легко дружити, веселитися, спілкуватися, шукати компромісні рішення та намагатися дотримуватися гармонії.

Справа в тому, що управитель Терезів – Венера, що любить красу, шанує любов і гарний настрій. Це люди з почуттям смаку та власної гідності, ввічливі, з м’яким характером та активними ініціативними пропозиціями. Так задумано Всесвітом, що представники знака часто стають саме тими, хто примиряє ворогуючі чи конфліктні сторони, підбирає слова для втіхи чи розв’язування важких ситуацій. У Терезів розвинене почуття справедливості, а проявити себе повною мірою вони можуть лише у разі партнерства з будь-ким.

Головними завданнями представників цього знака є прояв дипломатичних здібностей, тому не варто уникати їх, якщо раптом Терези опинилися в центрі виру пристрастей. Легкість і гнучкість допоможуть визначити правильне рішення, але якщо людина спеціально ігнорує вирішення ситуації, то буде обов’язково покарана планетами за невідповідність кармі.

Люди, що народилися під знаком Терезів, обожнюють веселі заходи, зустрічі з друзями, посиденьки та прогулянки. Творчі заняття також знаходять відгук у їхній душі. У погані дні Терези виявляють капризи, можуть ображатися на весь світ і відмовлятися приймати рішення, посилаючись на десятки відмовок. Характеристика знака Терези була б не повною без важливого спостереження: їм властива подвійна особистість, яка часом часто піддається коливанням та суперечить самій собі.

Характеристика Терезів

Комунікабельність, доброта, м’якість, артистичність, швидкість, мінливість, справедливість, непостійність, розсіяність.

Сильні сторони: здатність вирішити будь-яку ситуацію шляхом найменших втрат, легкість, уміння бачити розв’язку ситуації в різних ракурсах, високий рівень відкритості та спілкування з різними типажами людей.

Слабкі сторони: нерішучість, неглибокий аналіз проблеми чи ситуації, метушливість, швидка втрата інтересу, надмірне бажання гарного, смачного та всього, чим керує Венера.

Рекомендації: слід навчитися концентрувати увагу, планувати життя, виконувати завдання по порядку важливості, доводити почате до кінця, намагатися бути вищим за потяг до насолод.

Сфери діяльності для правильної реалізації: торгова сфера, громадська діяльність, косметична сфера, адміністратори готельної сфери, дизайнерська справа, професії, пов’язані з розвагами та творчістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *