Близнюки (Мітхуна)

Планета-управитель – Меркурій

Подвійний (мутабельний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – благо (саттва)

Стихія – повітря

Каста – вайш’ї (вайшії)

Аюрведичний тип – вата

Стать – чоловіча

Калапуруша – шия, горло, ключиці, руки

Накшатри у Близнюках:

  • 0°00´-06°40´ (безстатева) – управитель Марс, накшатра Мрігаширша
  • 06°40´-20°00´ (жіноча стать) – управитель Раху, накшатра Ардра
  • 20°00´-30°00´ (чоловіча стать) – управитель Юпітер, накшатра Пунарвасу

Екзальтація: немає планет

Дебілітація: немає планет

Мулатрікону: немає планет

Близнюки – двоїстий, повітряний знак, яким керує Меркурій. Це вкрай непостійні люди, наповнені змінами. Ніколи у житті Близнюки не сидітимуть в офісі за рутинною роботою. Вони швидше за все змінять 5-10 робіт. Коли берете Близнюків у колектив, будьте готові доручати такій людині роботу повязану з рухом, комунікаціями, де буде багато контактів, переїздів. Тільки за такого розкладу ви отримаєте дійсно хорошого фахівця, який згодом зростатиме і розвиватиметься, домагаючись нових вершин для колективу в цілому.

Характер Близнюків часто метушливий. Вони можуть розпочинати безліч справ і не доводити все до кінця. Коли втрачається інтерес, Близнюки не продовжуватимуть розпочате.

Характеристика Близнюків

Добрі, веселі, промовисті, товариські, кмітливі, цікаві та легкі у спілкуванні. Але водночас поверхневі, нерішучі, неорганізовані.

Сильні сторони: швидше за інші адаптуються до нових умов, вміють легко знаходити спільну мову з людьми та доступно доносити інформацію, здатні до навчання, мають відмінне почуття гумору.

Слабкі сторони: складно концентруватися на одній справі, виникає постійне бажання робити все й одразу, в результаті надто багато справ так і не доводять до кінця. Самі себе дратують своєю метушливістю та схильністю упускати важливі деталі.

Поради: планувати своє життя. Прагнути до усвідомленого життя. При цьому обов’язково уповільнити темп для кращої концентрації на дійсно важливих деталях. Вивчати спадщину мудреців, тим самим даючи їжу неспокійному розуму.

Сфери діяльності щодо правильної реалізації: інтелектуальні професії, пов’язані зі світом мистецтва – поезія, драматургія, музика. Журналістика, реклама, переклад, видання друкованої продукції. Актори, коміки, ведучі, диктори, промовці. Транспорт, зв’язок, доставка, логістика, туризм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *