Козеріг (Макара)

Планета-управитель – Сатурн

Рухомий (кардинальний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – пристрасть (раджас)

Стихія – земля

Каста – шудри

Аюрведичний тип – капха та вата

Стать – жіноча

Калапуруша – коліна, кістки, м’язи

Накшатри в Козерозі:

  • 0°00´-10°00´ (жіноча стать) – управитель Сонце, накшатра Уттарашадха
  • 10°00´-23°20´ (чоловіча стать) – управитель Місяць, накшатра Шравана
  • 23°20´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Марс, накшатра Дханіштха

Екзальтація: Марс 28 °

Дебілітація: Юпітер 5°

Мулатрікону: немає планет

Для Козерогів від народження статус має велике значення. Завзято йти і досягати нових вершин – це якраз про людей із асцендентом у Козерозі. У них слабка емоційна складова. А ось коли справа стосується витримки, цілеспрямованості, працьовитості, так тут їм рівних немає. Адже головне завдання – проявити себе у професії, а також навчитися бути більш емоційними, м’якими, такими, що розуміють.

Люди з цим асцендентом часом і самі не підозрюють, що їх, може, хтось бояться. Вони добрі всередині, тільки зовні черстві, авторитарні, серйозні та жорсткі. Із цим потрібно обов’язково працювати. Почніть хоча б з того, що будете чутливими та ніжними зі своєю сім’єю, а наполегливість і жорсткість залиште для роботи.

До нового у своєму житті ставляться скептично, з недовірою. Тому езотерика за межею їхнього розуміння. Найчастіше до астролога звертаються партнери Козерога, щоб зрозуміти, що всередині цієї людини.

Характеристика Козерога

Серйозність, тактовність, завзятість, терплячість, стриманість, працездатність, витривалість, приземленість, ощадливість.

Сильні сторони: завдяки структурному мисленню можуть долати труднощі та доводити розпочаті справи до кінця. Надійні люди, шановані, із величезною силою волі. На таких можна покластися. Мають уроджену здатність до кар’єрного зростання.

Слабкі сторони: прив’язані до матеріальних речей. Низький інтерес до духовності, серйозні, грубуваті. Не вміють розслаблятися та повноцінно відпочивати.

Рекомендації: під час планування справ не забувати про якісний відпочинок. Ставитися до життя м’якше, як і до оточення. Приділяти увагу рідним та близьким, розвивати доброту, віддавати перевагу спілкуванню з легкими та життєрадісними людьми.

Сфери діяльності щодо правильної реалізації: адміністратори, політики, працівники сільського господарства, фермери, архітектори, будівельники, інженери, соціальні працівники, стоматологи, шахтарі, альпіністи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *