Рак (Карка)

Планета-управитель – Місяць

Рухомий (кардинальний) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – пристрасть (раджас)

Стихія – вода

Каста (варна) – брахмани

Аюрведичний тип – капха

Стать – жіноча

Калапуруша – серце, грудна клітка, груди, легені, діафрагма, кров

Накшатри в Раку:

  • 0°00´-03°20´ (чоловіча стать) – управитель Юпітер, накшатра Пунарвасу
  • 03°20´-16°40´ (чоловіча стать) – управитель Сатурн, накшатра Пушья
  • 16°40´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Меркурій, накшатра Ашлеша

Екзальтація: Юпітер (5°)

Дебілітація: Марс (28 °)

Мулатрікону: немає планет

Рак у ведичній астрології вважається рухливим знаком дуже великою мірою пов’язаним з сім’єю та емоційністю. Він буквально наповнений усіма внутрішніми почуттями та переживаннями, якими його наділяє Місяць – покровителька знака.

Рак насамперед орієнтований на сімейні цінності та домашній затишок, завжди глибоко переживає в собі будь-які, на його думку, несправедливості, хоче дарувати турботу та підтримку рідним, але натомість вимагає того ж.

Раки несуть своє сприйняття сімейних цінностей далеко межі сім’ї. Це можна відчути, наприклад, у робочому колективі чи серед друзів. Цікаво, що люди, народжені під знаком Рака, добре відчувають інших, і поводяться подібно до їхніх очікувань. Логічно, що Раки мають хорошу інтуїцію, але вона залежить від настрою. Дуже часто люди, народжені під цим знаком, можуть поводитися ідеально, безмовно виконуючи забаганки рідної їм людини, а потім різко відбувається зворотне: вони перетворюються на примхливих скривджених особистостей, що пригадують усі образи, аж до дитячих, і ніщо не зможе витягнути їх з похмурого стану, поки Місяць не дозволить видихнути і більше не відчувати себе кинутими на поталу всьому світу.

Характеристика Раку

Чутливість, турботливість, емоційність, нерішучість, романтичність, мінливість, ніжність, занепокоєння.

Сильні сторони: поважне ставлення до оточуючих, цінують родинні та сімейні цінності, вміють створювати ідеальну сімейну атмосферу, мають гарну інтуїцію, відчувають внутрішній світ оточуючих людей, мають високий рівень емпатії.

Слабкі сторони: мінливість настрою, неспокійні думки, наявність прихованих образ, що спливають у найневідповідніші моменти, надмірно прив’язуються до людей та емоцій, викликаних цими людьми.

Рекомендації: вибрати духовного наставника, який допоможе згладжувати регулярні внутрішні коливання; фільтрувати коло спілкування, щоб не прив’язуватися до людей із поганим впливом; не чекати від інших аналогічного рівня віддачі доброти та кохання, подарованих їм напередодні.

Сфери діяльності для правильної реалізації: соціальна робота, психологія, вихователі, ресторанна діяльність, кухарська справа, дизайн, архітектура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *