Водолій (Кумбха)

Планета-управитель – Сатурн

Нерухомий (фіксований) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – невігластво (тамас)

Стихія – повітря

Каста – вайш’ї (вайшії)

Аюрведичний тип – вата

Стать – чоловіча

Калапуруша – гомілки, сідниці, дихання, ліве вухо

Накшатри у Водолії:

  • 0°00´-06°40´ (жіноча стать) – управитель Марс, накшатра Дханіштха
  • 06°40´-20°00´ (безстатева) – управитель Раху, накшатра Шатабхиша
  • 20°00´-30°00´ (чоловіча стать) – управитель Юпітер, накшатра Пурвабхадрапада

Екзальтація: немає планет

Дебілітація: немає планет

Мулатрикону: Сатурн 0-20°

Водоліїв серед нас дуже мало. Вся справа в тому, що на їхнє народження припадає близько 40 хвилин на добу, тоді як на Рак, Діву, Терези, Скорпіон – по 3 години. Ці люди здебільшого «не від цього світу» у всіх сенсах. Вони думають не так, як решта. Їхнє мислення безмежне. Усі немислимі ноу-хау вигадані саме Водоліями. Їхнім завданням якраз і є привнесення нового, оригінального в наше життя. У більшості випадків люди Водоліїв не розуміють і не вірять у їхні ідеї, оскільки мислення знака йде на кілька десятків років уперед, адже його представники прийшли змінити світ.

Якщо Водолій не йде шляхом призначення та самореалізації, то на виході буде домашній тиран чи алкоголік. Можливі ще варіанти, занурення у невігластво, але посил зрозумілий.

Водолії люблять свої компанії та тусовки. Сидіти вдома із сім’єю – це не про них, оскільки стосунки є не головною темою життя для таких людей. Витрачати гроші будуть на свої ідеї та бажання, люблять допомагати іншим людям.

Характеристика Водолія

Неординарність, надійність, дружелюбність, вдумливість, відстороненість, відкритість, впертість, сухість, бажання все ідеалізувати.

Сильні сторони: мають нетрадиційне мислення і широту погляду. Хороші інтелектуальні здібності, багата фантазія, оригінальні та неординарні. Мають схильність до містики та окультизму. Вольові люди.

Слабкі сторони: дуже часта психологічна та фізична напруга, схильність до необдуманої самопожертви, недостатня уважність, особливо у відносинах.

Поради: вчитися відмовляти людям. Оточувати себе позитивними людьми і більше виявляти емоції у стосунках. Розвивати свій талант в езотериці та окультних науках. Розумно нормувати роботу та відпочинок.

Сфери діяльності для правильної реалізації: всілякі винаходи, ноу-хау та раціоналізація. Філософи, консультанти, радники, викладачі, науковці, психологи, журналісти, теле та радіомовлення, астрологи. Все, що пов’язане із IT-сферою. Можуть бути організаторами та представниками профкомів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *