Лев (Сімха)

Планета-управитель – Сонце

Нерухомий (фіксований) знак

Енергія матеріальної природи (гуни) – невігластво (тамас)

Стихія – вогонь

Каста – кшатрії

Аюрведичний тип – піта

Стать – чоловіча

Калапуруша – живіт, кишечник, жовчний міхур, селезінка, печінка, свідомість.

Накшатри в Леві:

  • 0°00´-13°20´ (жіноча стать) – управитель Кету, накшатра Магха
  • 13°20´-26°40´ (жіноча стать) – управитель Венера, накшатра Пурва-Фалгуні
  • 26°40´-30°00´ (жіноча стать) – управитель Сонце, накшатра Утара-Фалгуні

Екзальтація: немає планет

Дебілітація: немає планет

Мулатрикону: Сонце 0-20°, Кету

Лев – самовпевнена і енергійна людина, наділений силою надихати людей до дій, причому не дуже напружуватися самому для реалізації поставлених цілей. Управителем Лева є Сонце – гаряча, видна та відчутна стихія, без якої неможливо уявити рух уперед.

Левів завжди помічають у суспільстві, ними захоплюються, обирають як ватажків, із задоволенням слухають та бажають уваги з боку цього сильного знаку. Цікаво, що коли Лев вирішує повести колектив до якоїсь поставленої мети, він завжди візьме за всіх відповідальність і різними способами мотивуватиме кожного для досягнення спільного завдання.

Всесвіт закликає Левів, як ватажків, обирати правильний шлях і рости духовно, щоб відповідати рівню наставника. У жодному разі їм не слід виявляти негативні якості, що говорять про нижчу культуру чи виховання. Протягом життя Левам необхідно піднятися над людськими пороками, особливо гординею, і перейти до думки про те, що він назавжди несе відповідальність за всіх, хто поруч із ним.

Леви мають гарний характер, трохи зарозумілий, але це можна виправити, славляться щедрістю і неймовірною харизмою. З ними легко, весело та завжди є про що поговорити. Іноді Лев може розлютитися, особливо коли хтось дозволить собі критику на його адресу. В себе приходить швидко і не накопичує образи.

Характеристика Лева

Егоїзм, самовпевненість, шляхетність, щедрість, гордість, доброта, оптимізм, впертість, запальність, уміння привернути до себе увагу.

Сильні сторони: високі організаторські здібності та рівень відповідальності, впевненість у своїх силах та словах, уміння надихнути оточуючих.

Слабкі сторони: надмірний егоцентризм, запальність, принциповість, зацикленість на сприйнятті іншими.

Рекомендації: Левам потрібен постійний розвиток себе із застосуванням у житті отриманих знань; слід відмовитись від принциповості, а акцент змістити на відносини. Непогано мати духовного наставника.

Сфери діяльності щодо правильної реалізації: керівні посади, медична сфера, світові політики, дипломати, ювеліри, провідні спортсмени, акторська діяльність, викладачі, журналісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *