ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ 21-27 ЛЮТОГО 2022 РОКУ

Останній тиждень лютого та зими не буде складним. Зірки розташовуються таким чином, що особистий гороскоп дозволяє з легкістю втілювати свої плани, будувати довірчі теплі стосунки та процвітати у своїй сфері заробляння грошей. Є деякі аспекти для кожного дня, прислухаючись до яких ви покращуєте якість життя. Розглянемо їх.

21-23 лютого – Місяць заходить до Терезів – знак постійних внутрішніх коливань та бажання не відчувати по відношенню до себе негатив. У ці дні у всіх знаків зодіаку виявляються складнощі вибору: вдома, на роботі, у відносинах, навіть при покупці продуктів у магазині коливання Терезів можуть проявитися в самий недоречний момент. Варто думати не лише про себе та свою позицію, а й враховувати бажання та думки інших. Компроміс у такому разі стане найкращим рішенням, але справді важливі рішення необхідно відкласти на інші дні.
Для емоційного самозаспокоєння та упорядкування думок рекомендується займатися творчими видами діяльності, сприятливий час для всього, що пов’язано з б’юті-сферою.

23-25 лютого – період впливу Скорпіона. Звичайно ж, це напруження емоцій, вибухонебезпечні моменти, постійні переживання, деяка агресивність та бажання висловити все, що накопичилося всередині. Щоб уникнути поганих ситуацій на роботі та вдома, слід обов’язково контролювати свої думки та слова та виявляти повагу до інших людей. Для позбавлення від негативу рекомендується пити якнайбільше чистої води.
У дні Скорпіона приділіть увагу плануванню, спорту, здобуттю нових знань, частіше прислухайтеся до своєї інтуїції, дозвольте нам скласти особистий гороскоп.

25-27 лютого – Місяць обґрунтується у знаку Стрільця, який неодмінно вимагатиме свободи і великодушності по відношенню до всього, з чим доводиться стикатися у житті. Виявляється бажання зав’язувати нові знайомства, спілкуватися з друзями, втілювати задумані плани роботи, але не можна розпорошуватися на все це разом, тому що енергія швидко вичерпається в нікуди.
Варто контролювати потребу, що виникає, висловлювати всі думки прямо і без почуття такту. Час сприятливий для подорожей, відряджень та інших справ, пов’язаних з розширенням життєвих рамок, що склалися.

27 лютого – перехід Місяця на знак Козерога. У цей день відбувається зміна правил, що склалися за тиждень: почуття та емоції більше не вириваються назовні, але виявляються величезні амбіції на роботі та вдома. Захочеться, щоб все дотрималося ваших планів та слів, знадобиться щось переробити чи перебудувати для максимального задоволення та зручності. Цьому заважатимуть внутрішня скутість і малоговірка, впертість та зайвий самоконтроль. Особливо проблема стосується домашніх справ, якими не слід займатися, щоб не стався розбрат.
У неділю присвячуйте час саморозвитку, розглядайте незакінчені питання з нерухомістю та прислухайтеся до консультацій важливих для вас людей.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *