ГОРОСКОП НА 20-26 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ

Увечері 20 червня Місяць переходить на знак Риби ♓️ і перебуватиме там до ранку 23 червня. Це насичений період, коли всередині кожного вирують сильні емоції та почуття. У більшості людей виявиться бажання поринути у свій світ і виходити звідти в реальність лише для спілкування з дуже близькими друзями, рідними, з якими є духовний зв’язок.
🔹 Виявиться жаль про минуле, думки про несправедливість щодо себе, не діставатиме уваги і просто теплого відношення.
🔹 Ситуацію з оточуючими можна охарактеризувати як доброзичливу, без прояву негативу. Гарний час завершити всі розпочаті справи та морально підготуватися до початку нових.
🔹 Для відновлення гармонії варто здійснити прогулянку на природі або відпочити біля спокійної водойми.
🔹 Вдалий період для судових процесів, подорожей, актуальних порад та рекомендацій від впливових людей.

З 23 по 25 червня очікується напружений час під впливом Овна ♈️. Він внесе емоційну напругу та конфліктність, підвищить імпульсивність і змусить відповідати грубими словами.
🔹 Багато хто втрачатиме самоконтроль у найнешкідливіших ситуаціях, але часом вимушена різкість і рішучість допоможуть підштовхнути до остаточного завершення проблем, що важко даються.
🔹 Для стабілізації морального та фізичного здоров’я рекомендується займатися активними видами спорту та виділити час на повноцінний сон.
🔹 Вдалі дні для великих покупок, подорожей та різної комерційної діяльності.

25 червня у другій половині дня бере заступництво Телець ♉️. Його вплив знімає напругу та дарує в емоційному плані давно очікуване умиротворення.
🔹 Приземленість та домашній затишок – все, чого захочеться аж до 28 червня. Рекомендується насолоджуватися спокоєм та займатися звичайними домашніми справами.
🔹 Не варто віддавати максимум сил роботі, намагатися покращити справи у бізнес-сфері та проводити переговори/угоди. Виняток – питання, пов’язані із землею, земельними ділянками тощо.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *