ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ 7-13 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

7-8 березня Місяць проходить транзитом за знаком Овна. Всім доведеться відчути високий рівень напруження та дратівливості. У відносинах з іншими варто постійно стримувати себе, щоб не викликати конфліктів. Не можна робити будь-яку критику, давати різного роду поради та коментарі негативного відтінку.

Для спокійного та мирного існування необхідно завжди пам’ятати про те, що інші люди мають право на свою думку та дії. Рівень напруги можна знизити завдяки інтенсивним фізичним навантаженням та виконання завдань та цілей, які досягаються в короткі стислі терміни.

З 8 по 10 березня ми опинимося під впливом Тельця. Він допоможе заспокоїти емоції та озирнутися навколо. Переважатимуть бажання зупинитися, поїсти і добре відпочити. Побічним явищем багатьом стане прояв упертості. Захочеться відстояти своє, власну зону комфорту та домашній затишок. Час для поповнення сил та заряду позитивними думками.

Сприятливі дні для операцій з нерухомістю, облаштування будинку, сімейного спілкування та романтичних стосунків.

10-13 березня стануть днями підвищеного бажання спілкуватись. Виходитиме все, що пов’язано з комунікаціями – реклама, домовленості, узгодження різних аспектів та ін. Внутрішня сила духу і настрій набувають позитивного заряду і приводять до уваги відразу на багато речей. Тут варто розуміти, що для ефективного вирішення завдань потрібно докласти зусиль для концентрації на певних цілях, тому добре подумайте, перш ніж із головою пірнати у постійне спілкування, обговорення та брати на себе мільйон справ.

Загальна тенденція поточного тижня дає можливість скласти власний гороскоп. У ньому будуть надані індивідуальні рекомендації та особливості, які вносять ясність у ваше життя. Ми готові висвітлити її зрозумілими та простими описами. Пишіть нам.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *