ГОРОСКОП НА 13-19 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ

Емоційний тиждень, який виявиться досить позитивним для змін у житті та особистісного зростання. Місяць пройде через знаки, що вимагають переосмислення себе та відносин з оточуючими, але водночас змусить максимально контролювати почуття та емоції, щоб не потрапити у неприємні ситуації.

Місяць у Скорпіоні з 12 по 14 червня до краю розпалює емоційну сферу та поглиблює у внутрішній світ. Це проявляється у сильних переживаннях, стресах, почутті самотності, потреби з’ясувати своє місце у житті інших людей та замовити особистий гороскоп, щоб вийти на правильний життєвий шлях. Не рекомендується піддаватися на провокації, брати участь у сварках та дозволяти собі зайву недовірливість до вчинків оточуючих.

Ідеально, якщо у зазначені дні вдасться виділити час для поповнення духовних знань та творчих занять. Обов’язково варто контролювати усі свої слова, особливо з елементами критики чи невдоволення.

Місяць у Стрільці з 14 по 16 червня розкриває горизонти – хочеться подорожувати, більше свободи, а також відмовитися від обмежень та заборон. Стрілець буквально у всьому намагатиметься проявити себе як прямий і неприйнятний заперечень знак, тому слід постаратися враховувати факт наявності в оточуючих людей інших думок та думок, які можуть бути кардинально протилежними вашим. Дозвольте їм реалізувати право на існування і не рубайте з плеча чуже бачення світу.

Наступний транзит Місяця через Козерога з 16 по 18 червня. Цей строгий знак забажає все переробити під себе для більшої практичності життєвого укладу. Він не дозволить проявлятися почуттям і емоціям, відсуне їх на останній план і приступить до наведення порядків, а також встановлення правил. Навколишні, на думку Козерога, повинні вчинити аналогічним чином, якщо цього не станеться – обстановка в сім’ї буде розпалюватися в її найскладніших ракурсах. Нехай сімейне життя та особисті стосунки у дні даного транзиту йдуть за накатаним сценарієм, краще присвятити час досягненню поставлених та плануванню майбутніх цілей.

З 18 по 20 червня Місяць проходить знак Водолія. Ми відчуємо потребу невтручання в особистий простір, звертатимемо увагу на все яскраве, незвичайне, що символізує свободу та самовираження. Багато хто віддасть перевагу спілкуванню з однодумцями без обмеження внутрішнього Я, роботу над собою та погляд у майбутнє. Сприятливі дні для різних проектів, ідей та заходів.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *