ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ З 4 ЛИПНЯ по 10 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

Місяць у Леві ♌️ перебуватиме з 3 липня до середини дня 5 липня. Цими днями захочеться максимально проявити себе, своє его і свою особливість. Ми надто трепетно ставимося до всього, що пов’язано з нашою особистістю, і припиняти будь-які спроби посягнути на нашу гідність.
У понеділок і вівторок не варто критикувати інших – вони не миряться з негативною енергетикою в їхній бік, породжуючи високу ймовірність конфлікту. Просто спробуйте зрозуміти, що люди мають право на власний погляд та вчинки у житті.
Рекомендується взяти на себе відповідальність за просування кар’єрними сходами і максимально зрушити вперед, відвідувати різні заходи, щоб показати себе, взаємодіяти з авторитетними людьми, знаходити способи підвищення репутації.

З 5 липня до вечора 7 липня Місяць проходить за знаком Діва ♍️. Два з половиною дні нам доведеться мимоволі помічати помилки оточуючих, до яких раніше не було справи. Наприклад, колега не поставив на місце чашку, один із членів сім’ї не викинув зниклий продукт, хтось, з ким домовлялися про зустріч, спізнився на неї. Таких нюансів може бути дуже багато, і чим сильніше ви себе «заводите», тим більше їх помічатимете.
Рекомендація: наберіться терпіння і постарайтеся всю енергію, що йде на причіпки до інших, спрямувати на вдосконалення себе. Займіться, якщо давно потрібно, перевіркою/звіркою на роботі, генеральним прибиранням, наведенням порядку у просторі, де доводиться бувати найчастіше.

З 7 липня по 10 липня транзит по знаку Терези ♎️. Внутрішнє бажання гармонії зробить проекцію на світ – не захочеться конфліктів, непорозумінь та інших проблемних моментів. На несвідомому рівні ми вибиратимемо компроміси та справедливість. Мінусом транзиту стануть постійні коливання у той чи інший бік, причому у справах і вчинках, а й у думках. У таких випадках краще робити вибір, ближчий для себе. Він дозволить наблизитися до душевної рівноваги і не зробити собі гіршим у майбутньому, коли Місяцем керуватиме Скорпіон.

Особиста консультація астролога та індивідуальний гороскоп допоможуть поглянути на своє життя з нового погляду. Це корисно, щоб розібратися в актуальних питаннях та вибрати правильні шляхи розвитку відносин, зростання у професійній сфері, фінансовий прибуток та гармонію на душі. Напишіть нам ✉️.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *