ГОРОСКОП НА 11-17 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

Поточний тиждень проходитиме з максимально насиченими емоціями. По-перше, тому що транзити Місяця проходять через чутливі до внутрішнього світу та амбіції знаки, по-друге, тому що 13 липня відбудеться повний місяць – у знаку Стрільця ♐️, характеристикою якого є Вогонь 🔥, цілеспрямованість та непереборне бажання свободи.

На знак Стрільця ♐️ Місяць перейшов після 2 години ночі 12 липня. Багато хто встиг відчути, як у голові прояснилися розмиті раніше цілі та намалювалися конкретні шляхи їх реалізації. У той самий час усередині наростає емоційний ком з інтуїції, забобонів, бажання просунути своє его, показати себе вище інших і підпорядкувати собі оточуючих. Звичайно, подібна поведінка викличе логічне обурення та протест. Постарайтеся стримувати себе в емоційному плані, а всю енергію переключити саме на досягнення цілей, постановку нових та… подорожі (вони допоможуть позбутися негативу та переосмислити співвідношення реальності та своїх амбіцій).

14 липня о 2:02 Місяць переходимо під вплив Козерога ♑️. Це шанс практичної та реальної підготовки до реалізації цілей, намічених у попередні дні. При успішному розкладі (його показує натальна карта або ж можна скласти свій гороскоп) є великий шанс просунутися у справах на роботі, здійснити професійний зліт і отримати прибуток.
У жодному разі не слід намагатися навести лад у сімейних відносинах та житлі. Залишіть усе, як є, займайтеся роботою, щоб не нашкодити ні собі, ні своїм рідним.

Близько 2 ночі 16 липня отримуємо довгоочікувану можливість трохи розслабити свій розум і зайнятися найближчими днями творенням прекрасного. При цьому саме прекрасне не обов’язково відповідатиме класичному його розумінню. Наприклад, когось може залучити екстравагантну кислотну лимонну парасольку. Так, Водолій ♒️, транзит яким здійснює Місяць, любить екстравагантний стиль, тому не відштовхуйте від себе бажання придбати щось незвичайне або піти в місця, інформації про які раніше навіть не було в думках.
Досить сприятливі дні, коли хочеться мріяти, творити, виявити свою творчу натуру та заявити про свою оригінальність, яка відрізняється від інших людей. Вдалий час для всіх, хто почувається особливою людиною, займається рекламою, маркетингом та іншими творчими професіями.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *