ГОРОСКОП НА 18-24 липня 2022 РОКУ

У середу, 20 липня, Місяць переходить на знак Овна ♈️. Починають зароджуватися нові справи та різні починання. Попереджаємо, будьте вкрай обережні, тому що там, в Овні, вже є все, що все розширює Раху і Марс у своїй максимальній силі. У побуті, а особливо на кухні, потрібно бути гранично уважним, є ризик травм, порізів, ударів. Також на потім залиште швидку їзду. Бережіть нерви близьких. Краще все ж таки скласти індивідуальний гороскоп, щоб побачити, яку сферу – відносини, роботу, фінанси чи іншу – зачепить таке з’єднання.

Під впливом Овна доведеться жити до вечора п’ятниці, але далі Раху та Марс лише зближатимуться та нарощуватимуть темпи взаємодії. До речі, 2 серпня Марс зійдеться з місячним вузлом, і це буде пік небезпеки, а можливо і драйву, кому як пощастить з картою. Перевірте, в якому будинку у вас Овен, ось там і буде дуже сильна енергія, якою краще управляти свідомо, а не пускати на самоплив. Якщо у вас ще немає карти, можете звернутися до нас за її складанням. Ціна побудови натальної картки – 10 доларів. Маючи свою карту, можна простежувати транзити та орієнтуватися, яка сфера життя та як буде задіяна. Відповідь на будь-яке питання також всього 1 Олександр Гамільтон 😊

Увечері 22 липня настає період спокою. Схвильовані емоції поступово вщухають, звільняючи місце для простих земних радостей – домашнього затишку та смачної їжі. Не беріть у роботу те, що не хочеться, якщо є можливість відкласти ці справи. Для самозаспокоєння та позитивних емоцій пройдіться по магазинах або закупіть їстівне меню на вихідні та проведіть ці дні у ліжку за переглядами цікавих фільмів.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *