ГОРОСКОП НА 25-31 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

Сьогодні вранці, 25 липня, Місяць перейшов на знак Близнюки ♊️ і викликав непереборне бажання спілкування з родичами, друзями та колегами. Легкість, властива Близнюкам, постійно підштовхує до руху, здійсненню різних ідей, відвідування заходів і насичення мозку корисною інформацією. Спробуйте поринути у творчо-освітні програми, щоб максимально заповнити час, але при цьому робити це насолоду і з користю для себе.
💫 Близнюки підказують нам, що необхідно не розпорошуватися на все поспіль, а знайти дійсно цікаві для себе речі. Так само і з людьми – ті, хто не входить до кола пріоритетів і потребує лише «спілкування з ввічливості», мають бути виключені з поля зору аж до вечора 27 липня.
💫 Слідкуйте за тим, що кажете, про що думаєте; не набирайте надто багато справ, беріть справи зі швидким результатом; зручний період для маркетингу, журналістики, комерції та всього, де потрібно спілкування з іншими людьми.

Увечері 27 липня Місяць опиниться під впливом Рака ♋️. Знак забезпечує стабільну сентиментальність та емоційність у всьому, що пов’язане з сім’єю. Ми спробуємо переосмислити ставлення рідних, захочемо відчути турботу та розуміння нашого стану.
💫 При цьому часто відбувається так, що весь описаний океан емоцій вирує всередині, але зовні людина абсолютно спокійна. Його підірве лише тоді, коли будуть зачеплені тонкі нитки найважливіших почуттів, давніх образ, переживань. У такі моменти людина не стане прислухатися до доказів розуму, думати про інших, навпаки, вона повністю зациклена на собі та своєму внутрішньому світі.
💫 Молодий місяць 28 липня посилює глибинні мотиви Раку – присутня висока ймовірність пригніченого настрою, відсутності сил і бажання щось робити.
Щоб провести дні порівняно комфортно, рекомендується займатися творчістю, фізичною працею, правильно харчуватися та не виводити рідних на емоції.

Вранці 30 серпня, після емоційного струсу під впливом Рака, настає новий етап випробувань – Місяць у Леві ♌️. Дні будуть повністю присвячені своєму Я та всьому, що з ним пов’язано. Транзит вважається ідеальним на формування власної особистості, управлінського характеру відносин, боротьби з комплексами, роботи з репутацією тощо. буд. Спробуйте зайнятися творчістю, замість критики інших обдаровувати їх компліментами, відвідуйте культурні заходи, розширюйте корисне коло спілкування.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *