ГОРОСКОП НА 1-7 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

Новий тиждень подарує на енергію, пов’язану із зростанням Місяця. Це гарний час для планування та просування вперед. Позитивні перспективи очікуються на роботі, у відносинах, а також матимуть місце явища у зміцненні пов’язаних зв’язків, обміні послугами та важливим плануванням правил досяжних цілей.

1 серпня Місяць майже весь день все перебуває у Леві ♌️, але амбіції та прояви ще поступово вщухають, змінюючись надвечір на енергію Діви ♍️. Вона має стійкість і стійкість, тому вміє чітко підбирати вигідні рішення для всіх сторін для сімейного бюджету, у робочих моментах та у відносинах з рідними та близькими.
💫 Дні під загрозою Діви виявляться насиченими контактами, буде трохи важко структурувати її до найвищого ступеня виразності. Не варто нервувати через це і вимагає знову і знову створювати порядок. Виберіть найбільш важливі напрями своєї діяльності та зосереджуйтесь переважно на ньому. 2 серпня – сприятливий для починань.

Перед світанком 4 серпня Місяць починає транзит за знаком Ваги ♎️. Це означає, що протягом кількох днів ми опинимося в заручниках у нерішучості, регулярних коливань і прийматимемо будь-які рішення. Реакції у період будуть врівноваженими, але не так склалися ситуації з емоціями – вони характерні перепадами, нападами і падіннями. Для настрою рекомендується спілкування з людьми, відвідування заходів, зайняття творчістю.

Вихідні 6-7 серпня відбудуться під загрозою сили Скорпіона ♏️. Вона схожа на сильний спалах переживань, де вибухають абсолютно всі страхи, очікування, кризи, образи, пристрасті тощо. д. Незалежно від ситуації та сприйняття люди виплескують із себе такі фактори зростання, щоб вони не тиснули зсередини. Як можна здогадатися, ні до чого хорошого це не стосується.
💫 Рекомендація – контролювати себе, слова та вчинки, піддавати навмисному злу (шпильки, грубості, агресії та ін.), щоб не провокувати конфлікти. Згладити напругу допоможе спорт та вибухова активність. Прислухайтеся до інтуїції – транзит Місяця Скорпіоном вважає її золотим часом. Величезна ймовірність сильного сексуального потягу, особливо 7 серпня, коли Кого Скорпіона приєднається до Венери в Раку – підключенні, що робить акцент на стосунках, появі кохання та тепла.

Ваш 🌠 Астротранзит

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *