ГОРОСКОП НА 8-14 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

Отже, першої половини дня в понеділок ми все ще відчуваємо владу Скорпіона ♏️. Це означає, що всередині вибухають емоції та вивергаються вулкани, а при вдалому (хоча скоріше невдалому) збігу обставин все виплескується назовні. Багатьом доводиться проходити випробування, спілкуючись із жіночою статтю чи розпоряджаючись грошима. Про правильність обраних рішень можна буде судити пізніше, коли життя ткне носом саме в моменти, що вже здійснилися. Уникайте конфліктів!
💫 Як ви зрозуміли, некомфортно буде не лише на душі, а й у моральному плані. За відсутності активної діяльності не залишає бажання критикувати себе, знизити самооцінку, відмовитися від усього дорогого заради покарання за нереалізовані завдання. У той же час при виявленій активності зростає впевненість у своїй винятковості та непереможності.
💫 Для гармонії шукайте підтримку у психологів, ознайомтеся з практиками медитації, інформацією про нетрадиційні техніки лікування, крім того, позитивний вплив на життя консультація астролога.

В обід 8 серпня ми здобуваємо довгоочікувану свободу! Стрілець ♐️ підштовхне викинути максимум енергії для того, щоб якнайбільше розширити зону комфорту: відрядження, подорожі, спілкування, нові практики та враження.
💫 Стрілець пропонує негайно поринути у пізнання світу з усіх можливих сторін. Якщо не погодитися на цю пропозицію і залишитися у своїй звичній «черепашці», середовищі проживання, він образиться і покарає постійною пригніченістю та незадоволенням від усього, що відбувається довкола.
💫 Рекомендується спрямовувати весь свій запал у рух, вивчення чогось нового, реалізацію ідей та планів.
💫Секрет гармонії: менше критики, більше поваги до особистості оточуючих людей. Не припиняйте дізнаватися та вивчати нове.

Приблизно опівдні 10 серпня киплячі раніше емоції, з усім їх оптимізмом і радістю життя, йдуть у глибоке підземелля – Козеріг ♑️ просто не дозволить їм виявлятися, оскільки необхідно здійснити безліч справ. Тут і планування, і настанова домочадців на правильний шлях, прибирання та вдосконалення житла, саморозвиток та багато іншого в шалено масштабних цілях. Ми будемо злитися через те, що різні дрібниці відволікають від виконання перелічених завдань, так і не зрозумівши, що головне завдання 10-12 серпня – не втрачати самовладання і не діставати рідних (загалом не чіпати їх, як і все, що стосується домашньої) сфери).

Завершує тиждень Місяць у Водолії ♒️. Вихідні, насичені його енергією, будуть сприятливими. Багатьом захочеться спілкування, відвідати цікаві заходи, показати себе з дещо екстравагантної сторони. Щоб відчувати бадьорість, не рекомендується перевантажуватись подібними справами. Ми будемо ділитися тим, що знаходиться всередині нас – щедро, з теплом, не очікуючи взаємності (як Рак), і не впадаючи у депресію, якщо її не отримали. Легкість, унікальність та яскравість – одяг для вихідних днів на новому тижні.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *