ГОРОСКОП НА 15-21 СЕРПНЯ 2022 ГОДА

Індивідуальний гороскоп для кожного знака зодіаку – копітка і важка робота, яку ми із задоволенням робимо для вас. При цьому хочеться нагадати, що є загальні характеристики днів, тижнів та будь-якого іншого часового періоду, коли енергетична чи іншого сузір’я, планета, аспекти впливають на всі знаки та передбачають передумови для опису загальних прогнозів днів. Тиждень 15-21 серпня буде замінено саме через призму універсального гороскопу.

Отже, починається тиждень для визначення знака Риби ♓️. Його повна риса – поєднання протилежностей, суперечливість, швидка зміна настрою, поглядів, думок тощо. д. З’являється бажання розчинитися в теплоті близьких, дарувати і відчувати почуття, але всього через кілька хвилин це бажання може змінитися на володіння протилежними – віддатися від усіх і перебувати в гармонії з собою.
💫 Риби підштовхують до відкриття негативних емоцій, які буквально клекочуть усередині. Рекомендуємо продовжувати чи виливати через творчість. Відкритий конфлікт з іншими людьми обернеться гарячим проявом та пригадуванням усього поганого, що було раніше.
💫 Підготуйтеся до перепадів настрою, жалю до себе, плаксивості. Враховуйте бажання інших людей, як і їхні почуття, і постарайтеся не перегинати ціпок, шкодуючи себе.

Увечері у вівторок, 16 серпня, про почуття та думки заволодів Овен♈️. Він змушує максимально концентруватися на своєму его і, збиваючи все навколо, мчати вперед заради підкорення нових висот. Ми не звертатимемо увагу на оточуючих, не терпітимемо по критиці і дратуватимемося через все, що нам не подобається. Через це можливі різкі висловлювання, відсутність контролю над емоціями та мовою.
💫 знаком займатися своїми справами, спортом, танцями та кулінарією. Складатимуться в очікувані у ці дні справи та зустрічі. Постарайтеся про завтра найкраще, що є у вас, але не чекайте на схвалення і не реагуйте на критику. Пам’ятайте, що ви практикуєте це виключно для себе, для частої самооцінки та настрою. Девіз: «Немає конфліктів». Навіть найменші.

Перед світанком 19 серпня Місяць входить у транзит за знаком Тельця♉️. У цей час ми насолоджуємося спокійним розміреним життям та його земними задоволеннями. Емоції більше не будуть вибухати і викликати неприємності, навпаки, вони значно вщухнуть і перетворюються на потребу споглядати гарне у звичайних буднях. Так, не дивуйтеся постійної сонливості, бажанню смачно поїсти, особливо солодкого та десертів. Для Тельця це найбільші радощі, як і шопінг.
💫 П’ятниця, субота та неділя, сприятливі для культурних заходів, спокійних домашніх посиденьок «на одній хвилі», суворого шопінгу згідно з заявкою, інакше безслідно йдуть у невідомість.

Якщо характерна особливість цього тижня малоймовірна, ласкаво просимо на особисту консультацію астролога: можна замовити особистий гороскоп, поставити питання про гроші, здоров’я, відносини, переїзди і т.д. д. Пишіть!

Ваш 🌠 Астротранзит

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *