ГОРОСКОП НА 22-28 СЕРПНЯ 2022 РОКУ

До світанку 24 серпня наше життя протікає під місячними енергіями Близнюків ♊️. Це означає, що мозок активно насичений проблемами розвитку, освіти, хочеться дізнаватися про нове, активно проводити час, спілкуватися з друзями, колегами. З’являється можливість здійснити сприятливі угоди у сфері комерції, реклами, журналістики та маркетингу.
💫 Щоб не потонути у всьому запропонованому Близнюками різноманітності, слід планувати свої справи та зустрічі. Крім того, не зайвим буде осмислення всього, що хочеться сказати. У протилежному випадку відбудеться банальне витрачання часу на речі (розмови), які насправді не варті уваги та не грали жодної цінності.
💫 Хороші результати дасть все, що пов’язане зі спілкуванням – підкорюйте сфери, в яких воно є лідируючою позицією, і життя заграє приємними фарбами, що очікуються.

На світанку 24 серпня стикаємося з емоційним навантаженням. Слід зазначити, що вона відбуватиметься не найкращим способом, а 26 серпня буде важким та нестабільним днем. Місяць у Раку ♋️ змусить трохи піти в себе, згадати колишні образи та виявити почуття жалю до себе. Хотілося б, щоб родичі помітили цей тягар душі та виявили відповідну турботу, але як… якщо вони відчувають аналогічні відчуття? В даному випадку комусь (звичайно ж, тому, хто володіє астрологічною інформацією) доведеться бути розумнішими і відкритішими.
💫 Очищайте свої емоції та внутрішній світ від негативу, розставляйте правильні пріоритети і не намагайтеся викликати в будь-кого почуття провини. Добре поміркувати над речами, які є вам приємними і дарують спокій. Примножуйте їх та бережіть. Якщо не вдасться сконцентруватися на позитивних аспектах, велика ймовірність нервових сплесків та конфліктних ситуацій.
💫 Для стабілізації та внутрішнього спокою рекомендуються справи, пов’язані з сім’єю та будинком, також множать гарну енергію заняття творчістю та легкий спорт.

Надвечір 26 серпня налаштовуємося на вихваляння себе. Дещо іронічно, але в цьому є частка правди. Наступні два дні доведеться провести під впливом наш внутрішній світ сузір’я Лева ♌️. У чому його особливість? У піднесеному почутті гордині, педантичному ставленні до свого его, бажанні бути краще за інших і демонструвати це, в надмірному перебільшенні власної цінності та вимог до інших помічати це і не забувати виражати захоплення (з приводу і без – для цукрового цукру в самооцінці).
💫 У дні Лева обов’язково враховуйте бажання інших, але наголошуйте на власному просуванні вперед. Не разом із кимось, саме самостійно, щоб у результаті отримати все лаври. Пропрацюйте проблемні моменти із самооцінкою, займайтеся саморозвитком, пошуком того, що ще більше підкреслить вашу особистість.
💫 Буде чудово, якщо вийде запланувати нові цілі та йти до них.

✨ Нагадуємо, що гороскоп на 22-28 серпня 2022 року описаний загалом. Ми брали місячну енергію, яка має на кожного з нас величезний вплив. Щоб замовити особистий гороскоп для кожного знака зодіаку, скласти натальну карту або поставити запитання астрологу, напишіть нам.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *