ГОРОСКОП НА 29 СЕРПНЯ – 4 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

Новий тиждень розпочався і триває під місячним заступництвом знака Діва ♍️. Багато хто відчув потяг до порядку на роботі та вдома, необхідності наявності чіткої структури справ, планування та своєчасно виконаних завдань. Саме тому в ці дні краще за інших виходять справи, пов’язані з детальними та тонкими діями.

У той же час внутрішньо відчувається якась напруга , особливо 30 серпня, коли отриманої інформації настільки багато, що немає можливості правильно проаналізувати її і прийняти хороші рішення. Ідеальними моментами стане допомога іншим людям без очікування подяки. Обережно з надходженням нової інформації, оскільки неможливість її обробки часто призводить до втоми, депресії та нервозності.

Рекомендуємо виявляти повагу до близьких, відмовитися від критики та зауважень, на роботі займатися тими справами, які вимагають зосередженості та обліку дрібних деталей. У любовних стосунках є ризик побувати під «збільшувальним склом» критично налаштованої другої половинки.

Вранці 31 серпня Місяць починає транзит за знаком Ваги ♎️. Якщо скласти гороскоп онлайн на цей період, виявиться, що всі рішення, настрій, бажання і т. д. будуть мати мінливу природу і коливатись в один чи інший бік, не наважуючись підійти до остаточного вибору. Що скажеш, Терези не можуть позбутися суперечливості, але з іншого погляду кожен з нас у такі дні отримує шанс вдало взаємодіяти з оточенням у ролі дипломата та отримувати після прикладених зусиль чудові плоди.

Аж до вечора 2 вересня ми наповнені енергією для спілкування, розваг, творчості, намагатимемося зробити добре не лише собі, а й усім, хто нас оточує.

Увечері 2 вересня Місяць проходить знак Скорпіона ♏️ – зростають емоції, безперервно вирує фонтан внутрішньої запальності та невдоволення. Все ж таки початок проходження Місяця Скорпіоном відрізнятиметься тим, що нам і оточуючим хочеться завести дружбу. Нехай і скорпіон, але душевну і чисту. Коли Місяць увійде до Накшатра Джієштха, ось тоді й побоюйтеся індивідів, на яких поширюється її дія. Не варто дивуватися буркотливим стареньким, тому що саме вони виховують у нас розуміє ставлення та прийняття буйних усередині людей.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *