ГОРОСКОП НА 5-11 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

Тиждень, що настав, дарує сприятливий час для освіти і всього, що стосується особистого зростання. Рекомендується завершувати розпочаті справи, як завжди враховувати настрій оточуючих, не піддаватися з їхньої маніпуляції і виступати ініціатором подібного поведінки.

Особистий гороскоп на новий тиждень починається під егідою Стрільця ♐️ – з 5 вересня владний сильний знак захоче домінувати та підкоряти собі інших, домагаючись своєї мети. Часом він робитиме немислимі речі, наприклад, впевнено робити добро (у його розумінні), навіть якщо людина не просила про це, і навіть якщо це не зовсім те звичне добро.
💫Стримуйте пориви та чисті помисли, які можуть мати сумнівні наслідки. Не дивуйтеся, що під час транзиту Місяця Стрільцем не завжди виходить передбачити наступні кроки – життя вирує повним ходом, і воно явно непередбачуване.
💫 Дізнайтеся нове, подорожуйте, діліться інформацією з друзями (без нав’язування), наповнюйте свою криницю духовних цінностей.

Увечері 6 вересня відбудеться перевага перерахованих цінностей у бік будинку та сімейного вогнища. Коли оточуючі вже отримали свою порцію добра, настав час переключитися на рідних! Козеріг ♑️ оголює сімейні стосунки та порядки, наче під рентгеном. Там, де, на його думку, є одвірки, захочеться негайно виправити ситуацію. Це буде перша головна помилка!
Два дні постарайтеся не чинити тиск вдома і не чіпати рідних з погляду моралі та очікуваної від усіх ідеальності. Разом закінчуйте розпочаті справи, самостійно приділіть максимум уваги та зусиль для досягнення цілей на роботі, а також згадайте традиції, які було б приємно виконати для підтримання внутрішньої гармонії та чистоти.

З 22:09 8 вересня з полегшенням переймаємо легкий творчий досвід Водолія ♒️. Ласкаво просимо у світ, де захочеться виявити своє внутрішнє Я і ніхто не піддаватиме це бажання суворим оцінкам і запечатуватиме в рамки. У ці дні всі думки прямують у вільне плавання, а обмеження помітно псують настрій.
💫 Максимально сприятливий час для журналістики, маркетингу, театрального мистецтва, дипломатичних переговорів. Виникає бажання порадувати оточуючих, зробити їм сюрприз, тому що енергія Водолія – це енергія добра і позитиву, що нескінченно виливається з його перевернутої судини.

Майже опівночі 10 вересня включається чутливість та подвійна природа почуттів. Винні всьому Риби♓️, через які проходитиме Місяць, і відлуння повного місяця (приблизно опівдні 10 вересня). У багатьох будуть максимально переповнені емоції та думки, тому контроль за собою принесе особисту та суспільну користь.
💫 Вчинки інших сприймаються занадто емоційно, якщо вони зачіпають особисте его, але водночас можна знайти аспекти, які допоможуть створити різнобічний комфорт.
Займіться мистецтвом, вивчайте матеріали з психології та духовного наповнення. Це зробить вас сильнішим і допоможе позбавитися надмірної сентиментальності, що часто виникає в період транзиту Місяця. Відрізняйте, де ви комфортно підлаштувалися, щоб не завдавати собі дискомфорту, а де безтурботно впали в обійми лінощів і не хочете нічого робити. У другому випадку рекомендується знайти причини швидкого повернення реальний світ.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *