ГОРОСКОП НА 12-18 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

У понеділок поступово завершується транзит Місяця Рибами, повільно вщухають внутрішні протиріччя, кудись усередину йде жалість до себе. Тиждень обіцяє бути цікавим і насиченим, тому що вже рано вранці у вівторок ми стикаємося з енергією Овна ♈️ – сильною та яскравою, яка не дозволить нудьгувати та замикатися у собі без сприяння із зовнішнім світом.
💫 Овен любить, щоб його слухалися, щоб ним захоплювалися, обожнює завойовувати, підкорювати, тане від компліментів на свою адресу. Динамічна енергія цього знака змушує постійно перебувати в тонусі і припиняти будь-які спроби критики, спрямовані на його бік. Стримуйте емоції, щоб не опинитися в епіцентрі конфлікту.
💫 Гарний період для реалізації планів, не пов’язаних із колективними зусиллями. Займайтеся спортом та активними видами дозвілля, готуйте смачну їжу, щоб задовольнити внутрішнє его та не дати йому розширитися до непристойно великих розмірів.

Розслабитися можна буде 15 вересня – об 11:58 світ навколо раптом стане доброзичливим, у крайньому випадку набагато сприятливішим, ніж при Овні. Місяць у цей час почне транзит Тельцем ♉️, якому до душі затишок, гармонія, домашня обстановка і проста смачна їжа. У справах очікується просування вперед, бо Телець вміє приймати розважливі рішення та користуватися інтуїцією. Ставлення до оточуючих також буде простим і привітним, що дозволяє випробувати позитивні почуття та насолоджуватися життям.
💫 Зверніть увагу на можливість непотрібних грошових витрат або надмірної скнарості. У фінансовому плані постарайтеся дотримуватись золотої середини.

З 17 вересня, після 23:13, з’явиться бажання спілкуватися з друзями і ділитися з усім світом своїми планами, думками, мріями тощо. Нудьга та одноманітні дні – вороги транзиту Близнюками ♊️.
💫 Неприємності в ці дні можуть з’явитися на тлі безтурботності та легковажності. Варто стежити за тим, що кажете, і не гаяти час на порожні розмови.
💫 Вдалий період для маркетологів, рекламників, торгових посередників, журналістів та всіх, хто пов’язаний з інформаційною сферою. Сприятливе укладання комерційних угод та короткострокових договорів. Навчайтеся нової, зокрема іноземних мов.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *