ГОРОСКОП НА 19-25 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ

Тиждень глибоких внутрішніх трансформацій та відчуттів почався на легкій ноті бажання спілкуватися, пізнавати світ та наповнювати себе новими знаннями. До вівторка 20 вересня багато хто відчув трансформацію – плани дещо змінилися під впливом сильного бажання замкнутися в собі та не підпускати нікого, крім близьких, які вміють пошкодувати та знайти слова втіхи.

Здогадалися, звідки такі різкі зміни? Місяць перейшов у транзит по Раку ♋️ – його нестійкий емоційний настрій пофарбував світ іншими фарбами і підштовхує не вилазити із затишного будиночка власних відчуттів. Особистий гороскоп онлайн пропонує опрацювати в дні транзиту Місяця Раком відносини з рідними, зв’язок з родом і виявляти більше турботи про оточуючих.

Будуть добре виходити справи, які потребують концентрації та застосування фізичних зусиль. Зовні вируючі емоції не помітні, тому вівторок, середа та четвер – вдалий період для ривка вперед у професійній сфері.

Після 23:00 у четвер і аж до неділі розрахувати особистий гороскоп безкоштовно є ідеальним варіантом, щоб підняти власну самооцінку і опрацювати всі моменти, пов’язані з визнанням суспільства. Не слід зазнавати, бути надмірно гордовитим і критикувати інших. Транзит Місяця через Лева ♌️ закликає занурюватись у романтичні події, бути джерелом творчої наснаги. Ми відчуваємо приплив енергії для прояву себе в суспільстві та очікуємо на його визнання. Рекомендується не засмучуватись, якщо немає очікуваної віддачі, а продовжувати йти обраним шляхом, поступово підіймаючись на бажану вершину п’єдесталу.

Не забуваймо, на додаток до впливу Місяця 24 вересня відбудеться перехід Венери на знак Діви ♍️. Особисті відносини з цього моменту набувають розрахунків і практичності, ми захочемо аналізувати їх, розставляти по поличках і прораховувати у правильному фінансовому порядку. Тепер балом керуватимуть логіка та холодний розум, емоції та почуття залишаться частково замкнені під замком. Враховуйте це, коли захочеться дорікнути партнеру за відсутності любовних поривів.

Молодий місяць (вересень 2022 року) також відбудеться цього тижня. 25 вересня маємо можливість відчувати Молодик у знаку Діви. Ослаблення місячної енергії призводить до загального занепаду сил і надмірної емоційності, але те, як саме поводиться Місяць у свою слабку фазу для конкретної людини, можна дізнатися з особистого гороскопу. Спробуйте скласти особистий гороскоп разом з нами, щоб наповнити себе гармонією навіть у не дуже сприятливі дні.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *