ГОРОСКОП НА 26 ВЕРЕСНЯ – 2 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

Тиждень починається під впливом енергії Діви ♍️ – сильної та впевненої у собі, коли вчинки та справи інших здаються не такими досконалими, як нам хотілося б бачити в ідеалі. Ми звертатимемо більше уваги на різні дрібниці, виявимо педантичність і не зможемо нормально спілкуватися з людиною, яка раптом вирішила запізнитися на зустріч. Так, транзит Місяця за знаком Діви змушує буквально чіплятися до всіх дрібниць і критикувати все, що не відповідає очікуванням.
💫 Позитивні емоції при цьому залишаються глибоко всередині, надаючи регулювання всіх дій холодному розуму та розрахунку.
💫 Рекомендується вгамувати свій руйнівний запал, що викликає роздратування у оточуючих, і направити енергію на прибирання будинку, вирішення детальних питань на роботі, похід до лікаря або власне навчання. На першому місці на початку тижня виступає удосконалення всього, що вважається недостатньо хорошим для вас, але слід уникати тиску на оточуючих і особливо критики на їхню адресу.

♎️ Ближче до вечора 27 вересня увага перемикається на внутрішній комфорт, який хотілося б отримати негайно, але через постійне коливання Терезів бажання практично прирікається на провал.
💫 Транзит Місяця по знаку Терези підштовхує бачити гармонію у всьому, що нас оточує. Природною причиною невдач буде лише одна – компромісні рішення людини, коли обмежується її власне право чи інтереси. Щоб не потрапляти в такі ситуації, слід уникати нерішучості та виразно висловлювати думки прямо під час обговорення того чи іншого питання.
💫 Рекомендуються заняття творчістю, облаштування інтер’єру, романтичні побачення, нові враження. Перелічені варіанти отримання насолоди дозволяють не так сильно звертати увагу на несправедливість світу та підтримувати настрій на позитивному рівні.

♏️ Увечері 29 вересня Місяць переходить у транзит за знаком Скорпіона. Разом з її новим становищем починається час підвищеної емоційності та запальності. Скорпіон посилює почуття самотності, розкриває всередині негативні психологічні моменти та посилює сексуальний потяг. Можуть виникати ситуації, коли ми відкладаємо їхнє рішення, а натомість заглиблюємося в самокритику. Підозрілість і агресія також не дозволять по-максимуму насолоджуватися останніми днями вересня. Бажаєте душевної радості? Спробуйте внести гармонію в життя.
💫 Для гармонізації життя рекомендується стримувати емоції, не вживати у спілкуванні шпильки та образливі слова. Максимум енергії можна направити на заняття спортом, творчість, саморозвиток (психологія, йога та інші подібні практики). Пийте багато чистої води – вона очищає від поганого і дозволяє водному знаку почуватися у своєму середовищі.

Більше інформації про ваш індивідуальний гороскоп – особисті повідомлення.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *