ГОРОСКОП НА 3-9 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

У багатьох тиждень 3-9 жовтня розпочався з підвищеного бажання отримати нову інформацію, навчатися та розширювати свій кругозір. Не дивно, адже Місяць увійшов у транзит за знаком Стрільця ♐️, який обожнює самовдосконалення та подорожі.
💫 Енергія знака має у своєму розпорядженні якнайсильніше розширювати свої горизонти і досягати ідеалістичних цілей, які з реальної точки зору можуть розцінюватися як недосяжні.
💫 У плані стосунків та спілкування хочеться говорити все прямо, без зайвих слів-прикрас, тому можуть виникати конфліктні ситуації, наповнені нерозумінням та різкістю щодо один одного. Слід пам’ятати, що інші люди також мають право на свої думки, погляди, рішення та вчинки і не зобов’язані вислуховувати за це критику з боку. Пам’ятайте, шана до інших – основа гармонії.
💫 Рекомендується поповнення власної бази знань, нові знайомства, організація та проведення цікавих заходів, участь у благодійності.

Перед світанком 4 жовтня енергія Місяця зміниться на кардинально протилежний бік – Козерога♑️. Вважається за краще її орієнтація на робочу сферу та досягнення професійних цілей, організаторська діяльність. Різко загострена увага до сім’ї та домашніх справ краще згладити і добровільно-примусово знову переключити на роботу. Прискіпливість Козерога до дрібниць, бажання зробити все більш функціональним та кращим гарантовано зіпсує настрій не лише ініціатором змін у будинку, а й усім, хто опиниться у ці дні у його полі дії.
💫 Не віриться, але при всій запопадливості вперед, досягненні практичності, в дні Козерога ми стаємо легко вразливими в емоційному плані. Справжні емоції рідко вирвуться назовні, але всередині легко накопичується судина з нерозуміння з боку інших, жалю до себе, потреби почути добрі слова підтримки.
💫 Рекомендується посилена активність на роботі (організаційні моменти, виконання планів та досягнення цілей), саморозвиток, допомога іншим людям. Обов’язковим є прояв терпіння до інших та відсутність внутрішніх емоційних вибухів. Вдалий час для візиту до медичних закладів.

Вранці 6 жовтня відчиняються двері в інший світ – Водолія ♒️ – зі змінами, спілкуванням з однодумцями, новим баченням реальності та виявом у ній своєї індивідуальності. При хорошому настрої проходять різні заходи, легко і без зусиль поповнюються знання та реалізуються цікаві ідеї.
💫 Час Водолія не підходить для зміни роду діяльності та спілкування з представниками офіційних установ. Все, що зараз відбувається, буде прямим відображенням внутрішнього світу людини.

Вранці 9 жовтня зірковий небосхил подарує нові відчуття – регулярні протиріччя між бажанням творчої діяльності та потребою усамітнення, коли повністю відсутнє бажання робити щось взагалі. Риби можуть викликати депресивні нотки, але це цілком піддається корекції: вибирайте спілкування тільки тих людей, з якими приємно проводити час, і приділяйте їм увагу так, як хотілося б, щоб його приділяли по відношенню до вас. Слід переключитися зі свого світу на зовнішній, у цьому випадку він заграє веселкою, запрошуючи у самовираження через творчість та практики медитації.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *