ГОРОСКОП НА 10-16 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

10-12 жовтня транзит Місяця Овном ♈️ сприяв створенню дещо напруженої, але плідної атмосфери, яка дозволяє рухатися вперед. У суспільстві панує рішучість та емоційність, кожен намагається відстояти свою мету і не дати збити себе з обраного шляху.
💫 Рекомендується не порушувати особисті межі інших людей та стежити за своїми словами. Також необхідно ретельно зважувати пропозиції, що надходять, і аналізувати, які з них можуть бути реалізовані, а яким краще залишитися в списку планів для кращих часів. 💫 Успіх очікується у торгівлі та інших справах, пов’язаних з ризиком. Усі домовленості слід закріплювати письмово, на довгострокові контракти не розраховувати.

Увечері 12 жовтня переключаємося на домашній режим – Місяць у Тельці ♉️ закликає розслабитися та забути мирську метушню. Сміливо вирішуйте побутові питання, займайтеся покупками за списком та відзначайте свій успіх у родинному колі. Успіх супроводжуватиме питання, пов’язані із землеробством, сільським господарством та капіталовкладеннями. Не можна приймати швидкі, погано обдумані рішення.
💫 Відносини при даному транзиті Місяця набувають м’якого теплого характеру. З’являється більше довіри, щирості та ніжності. Хочеться поринути, немов у кокон, у сімейний затишок і залишатися в ньому якнайдовше.

На жаль для одних людей, та на радість для інших, вранці 15 жовтня Місяць перейде на знак Близнюків ♊️. Аура земних задоволень поступово стане слабкою, перетворюючись на енергійний і невгамовний рух під впливом Близнюків. Все, що потрібно запам’ятати цього тижня для вказаного транзиту, це необхідність правильно розпоряджатися часом і не витрачати його на нескінченні розмови ні про що.
💫 Позитивний аспект вихідних полягає у підвищеному бажанні спілкування та відвідування різних культурних, творчих та просто цікавих заходів. Близнюки нагороджують кмітливістю, розумовою активністю, дозволяють здобути більше знань і здійснити масу справ, у яких першу роль грає вміння вести розмову. Рекомендується не піддаватися легковажності та уникати нервового перенапруги.

💫 У гороскопі представлені рекомендації загального характеру. Для індивідуальної консультації щодо вашого особистого гороскопу/натальної карти пишіть у коментарі або особисті повідомлення.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *