ГОРОСКОП НА 17-23 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ

Понеділок 17 жовтня проходить під настроєм тих же Близнюків ♊️, через які до вечора завершує свій транзит Місяць. Ще є небагато часу продовжити активне спілкування на професійні та особисті теми, встигнути закріпити потрібні зв’язки та підтримати цікаві знайомства. Пам’ятаємо про рекомендації не витрачати час на пусті розмови, натомість краще присвятити себе навчанню нової, рекламної сфери та всього, що залежить від уміння підтримувати комунікацію з іншими людьми, суспільством.

Також у понеділок відбувається ще одна важлива подія – перехід Сонця у Терези, де вона пробуде майже місяць. Це знак падіння денного світила, але в даному випадку ситуація трохи стабілізується впливом Венери (переходить до Терезів 18 жовтня). Чого очікувати від астрологічної події:
💫 дещо знизиться самооцінка, яка тепер буде враховувати думку оточуючих. Ми будемо пильніше звертати увагу на слова та відгуки про себе, сказані іншими;
💫 Сонце у Терезах може призвести до втрати енергії, активності, мотивації, бажання просуватися вперед;
регулярно почнуть відвідувати думки про порівняння себе і когось, розгляд ситуацій під різними кутами зору, компромісні рішення на шкоду собі, але на благо суспільства.

У понеділок виключаємо всі важливі справи, щоби не зробити собі гірше. Увечері готуємось до переходу Місяця на знак Раку ♋️. Ласкаво просимо у світ внутрішніх емоцій та давніх, раптово спливли, образ та розчарувань!
До 20 жовтня багато відчуттів будуть пов’язані з дратівливістю та надмірною емоційністю. Енергія Раку наповнює нас сильною сприйнятливістю до того, що відбувається навколо, тому ми буквально вишукуємо будь-яку дрібницю, щоб пов’язати її з тими внутрішніми переживаннями, які в будь-який час дуже сильно впливали на нас.

Як поводитися під час цього транзиту?
💫 Рекомендується піклуватися про оточуючих, що зміщує акцент з себе на інших і дозволяє уникати власної вразливості, перемикаючись на переживання важливих людей.
💫 Для емоційного умиротворення слід приділяти увагу дому, рідним, займатися спортом та фізичною працею.
💫 Ідеальні дні для творчості та зміцнення сімейних/родових зв’язків, традицій тощо.
💫 Позитивний вплив на настрій зроблять покупки для створення в будинку додаткового затишку та тепла.

Вранці 20 жовтня, а також протягом 21-22 жовтня, отримуємо можливість проявити себе у розквіті сил – Місяць йде транзитом Левом ♌️, а значить підштовхує голосно заявити про себе і вимагати оплесків. Не можна піддаватися на такий прийом космічної енергії, оскільки в результаті аналогічних бажань різних людей може виникнути серйозний конфлікт.

Пам’ятайте про почуття власної гідності, але паралельно шануйте оточуючих. Займайтеся творчістю, спортом, підвищуйте свій авторитет, ходіть на побачення, різні культурні заходи та повністю виключіть критику. Показано успіх у юридичних справах, але для консультації з конкретної натальної карти краще скласти індивідуальний гороскоп.

Увечері в суботу 22 жовтня і в неділю 23 жовтня (Місяць у Діві ♍️) готуємося до появи бажання наводити лад у будинку, на роботі, виправляти помилки, ретельно контролювати всі справи та обов’язково вказувати оточуючим реалізовані ними недоліки. Стоп! Бажання зробити все ідеально, вчасно і правильно – це чудово, але ось вказувати іншим на їх “косяки” – вірний привід для розбрату. Рекомендації для транзиту:
💫 спокій, тільки спокій – без критики та приниження самооцінки інших людей;
💫 заняття прибиранням будинку, виправленням помилок на роботі;
💫 дотримання режиму дня;
💫 коригування складених планів, конспектів, наукових праць і т.д.

Відмовтеся від бажання максимально «надати допомогу» рідним/близьким. Вони знають, що будь-якої хвилини можуть звернутися до вас за порадою, поплакатися в жилетку, але не в дні транзиту Місяця по Діві. Звільніть свою та чужу нервову систему від надлишкових навантажень.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *