Парад планет у Водолії

Дехто може подумати, що 11 лютого йому широко посміхнувся успіх, але погляд на небо породжує незаперечний факт – сьогодні зійшлися планети!

Вранці з’єднання Венери та Юпітера, яке відбудеться прямо перед сходом сонця, подарує потужну енергетику, таку необхідну для досягнення поставленої мети. З огляду на те, що у Водолії вже знаходяться Місяць, Сонце, ретроградний Меркурій та Сатурн, день ідеальний для початку оновлень та потужного руху вперед.

Супутню роль грає молодик. Місяць у Водолії змусить яскравий прояв емоцій, що призведе до частої зміни настрою. Однак у загальному ракурсі воно буде оптимістичним, піднятим і підштовхуючим на звершення. Водолій захоче змін, прогресу, соціалізації та реалізації. Це говорить про те, що можна з чистою совістю братися за нові цікаві справи і розраховувати на везіння. А ось складання планів поки краще відкласти до більш слушного моменту.

Для того, щоб не прогаяти успіх, за вказівкою Сатурна, що невпинно стежить за діяльністю кожного і видачею заслужених покарань, слід дотримуватися послідовності дій, проводити адекватне оцінювання, виявляти відповідальність і чіткість думок

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *