Ретроградний Меркурій 30.01.21-21.02.21

Меркурій (Буддха) – планета, яка відповідає за духовний світ та знання; показник уміння вчитися, адаптуватися та самовиражатися. Його сфери впливу – торгівля, комунікації, зв’язок. При сприятливому розташуванні Меркурія відбувається підйом всього, чого він протегує, але тричі на рік бувають ретроградні періоди тривалістю 21 день, коли вплив планети помітно слабшає, а його «підопічні» сфери занепадають. Нині ми на порозі першого періоду. Які особливості взяти до уваги, щоб життя не зробило неприємний сюрприз?

РЕТРОГРАДНИЙ МЕРКУРІЙ 30 СІЧНЯ – 21 ЛЮТОГО 2021 РІК

Період спотворення звичного мислення, інформації, торговельних відносин, зв’язку, спілкування та комунікацій. Все важливе ніби зникає з поля зору, але без нього нічого не вийде. Знак Водолія вимагатиме заявити про свої права, знання, особливо орієнтовані на технології. Меркурій зробить так, щоб саме тут відбувалися осічки. Ситуацію врятує планування всіх справ та повторної перевірки головних аспектів. Особливо важко доведеться Дівам та Близнюкам, однак у майбутньому вони вийдуть переможцями. Життя знову стане повним для всіх знаків, стабілізуючись після повернення Меркурія на звичну траєкторію руху.

Ретроградний Меркурій має своїх улюбленців. Це ті люди, у яких він був ретроградним та в натальній карті при народженні. Прихильність і щедрість планети в цьому випадку підвищує шанси на успіх у різних сферах. Дізнатися свою приналежність до щасливчиків можна, написавши нам повідомлення.

На що звертати увагу при ретроградному Меркурії?

транспорт та поїздки – можуть виникати труднощі (поломки, зміни маршрутів/розкладу, погані погодні умови, людський фактор);
проблеми зі зв’язком (перевірити ще раз важливі листи, дзвінки та ін. види зв’язку, т.к. можливі регулярні збої);
нові проекти – стадія уповільнення та найменшої активності (не варто поспішати, тому що може бути втрачено сенс і багато важливої інформації);
угоди/договори – оптимально перенести підписання на період відновлення Меркурія;
спілкування – різні труднощі, створюють напружену атмосферу (необхідно контролювати себе, ніж посилювати конфлікти);
нові знайомства у період найчастіше швидкоплинні і поверхневі.
Слід займатися звичними справами, навести лад на комп’ютері, у телефоні, на книжковій полиці та в документах, використовувати можливість оцінки звичних речей новим поглядом, для спілкування вибирати старих перевірених друзів. Меркурій закликає зробити глибокий видих і зосередитись на ретельному плануванні.

ASTROTRANZIT

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *