ГОРОСКОП НА 31 ЖОВТНЯ – 6 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

Рано-вранці Місяць перейшов у транзит по Козерога ♑️ – знаку, який прискіпливо ставиться до своїх рідних, домашнього вогнища, максимально хотів би вдосконалити його, але замість своїх спроб чомусь часто отримує результат навпаки. Найкраща рекомендація – взагалі не чіпати цієї сфери відносин, нехай вона кілька днів залишиться без контролю та будь-яких змін.

💫 Що ще несе в собі Місяць у цьому транзиті? Якщо скласти особистий гороскоп, багато інформації стосуватиметься робочої сфери. З’являється більше відповідальності, терпіння, є шанси закінчити розпочаті справи, але не рекомендується приступати до чогось нового. Добре, коли буде складено чіткий графік роботи, порядок дня, а всі дії будуть орієнтовані на поставлені цілі. Так, не обов’язково виявляти своє невдоволення, якщо щось йде не так, як хотілося.

💫 На жаль, з великою ймовірністю доведеться зіткнутися з відсутністю емоцій, холодністю, черствістю, похмурістю і навіть песимізмом. Козеріг немовби блокує всі людські емоції, щоб сконцентрувати на роботі та професійних досягненнях. Тепер цілком зрозуміло, чому сім’я в ці дні тимчасово стає найслабшою і вразливою точкою і чому її не рекомендується чіпати.

💫 Робіть запаси на зиму, займайтеся спортом та іншою діяльністю, яка потребує зосередженості та уваги. Наберіться терпіння для спілкування зі старшим поколінням – це своєрідне випробування для плавного та спокійнішого проходження періоду.

Вдень 2 листопада вриваємося в нестримну енергію Водолія ♒️. Він хотів би знайти більше друзів, однодумців, розділити з ними свої задуми і відірватися на повну, не забуваючи виявити свою особливість. Нам буде важко дотримуватися правил і дотримуватися суворих вказівок, режимів, навіть відносин. Якщо спробувати поставити якісь рамки або ввести обмеження у вигляді обов’язків, це однозначно налякає тих, чиїм відношенням ви цінуєте.

💫 Так само може статися і з вами – у дні Водолія різний тиск та обмеження свободи відчувається дуже гостро, тому нервова система часто видає збої та веде себе особливо активно.

💫 Можлива удача у справах, пов’язаних з маркетингом, заходами, творчістю, астрологією, езотерикою та подібними сферами. Гарний час для самоосвіти та залучення спонсорів.

У другій половині дня 4 листопада повільно запливаємо до підводного царства Риб ♓️. Тут на нас чекає спокійна течія життя, яку не можна турбувати зайвою активністю або нервовими сплесками. Люди трохи уникають реальності у свій внутрішній світ, у якому спостерігається підвищена чутливість, бажання турботи, уваги. Саме тому деякі з нас можуть на інтуїтивному рівні намагатися викликати жалість до себе, щоб отримати те співчуття, якого їм не вистачає.

💫 Рекомендуються заняття творчістю, проведення часу біля води, медитації та благодійність. У відносинах з рідними слід виявляти любов, повагу та терпіння. Особливо це стосується дітей, які під час транзиту Місяця Рибами часто бувають плаксивими і не можуть зрозуміти, навіщо їм займатися чимось буденним, якщо можна просто лежати і мріяти про прекрасне.

Вам цікавий індивідуальний гороскоп (або інша людина), який відповість на питання про відносини, призначення, фінанси та інші питання? Пишіть нам у особисті повідомлення.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *