ГОРОСКОП НА 9-14 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

Світанок 9 листопада ті, хто вижив після повного місяця та повного місячного затемнення в Овні ♈️, зустрінуть зовсім в іншому настрої, ніж, наприклад, світанок ще кілька днів тому. Думки та емоції вже не будуть схвильовані незрозумілою активністю нервової системи, а усвідомлення дійсності роз’ясниться до нових горизонтів. Звичайно, все відразу не стане явним і ясним, але багато питань знайдуть чіткі відповіді і будуть розглядатися без будь-яких лінз.

Отже, 9 листопада Місяць переходить на знак Тельця ♉️. Він любить будинок, сім’ю, смачно поїсти та відпочити від мирської метушні. У дні Тельця переважають спокійні емоції і майже не хочеться нічого робити, тому вибирайте для себе заняття, які не вимагають швидкого виконання та посиленої самовіддачі. Не можна перестаратися з вживанням їжі, купівлею непотрібних речей та продуктів, починати зміни.

✨ В пошані будуть теплі стосунки з рідними та близькими, творчі заняття, культурні заходи, а також дії, пов’язані з грошима, заповітом, нерухомістю. Плануєте важливу справу/угоду? Напишіть нам, щоб разом скласти особистий гороскоп та проаналізувати варіанти розвитку подій.

11 листопада о 15:47 нічне світило починає транзит Близнюками ♊️. Від цього невеликого періоду подорожі Місяця за знаком можна взяти багато корисного для успіху у своїх справах. Насамперед звертаємо увагу на комунікативні особливості транзиту. Разом із прекрасним настроєм зростає потреба спілкування: з рідними, колегами, оточуючими. З’являються нові знайомства та потяг до різних заходів, найчастіше розважального характеру.

Ще один позитивний момент – незгасаючий потяг до саморозвитку та навчання, пізнання нового. Такий насичений ритм життя може спричинити збій нервової системи. Не дивно, що вона просто не зможе витримати такого навантаження. Що робити?

✨ Планувати дні, не намагатися виконати все й одразу, відмовитися від порожніх контактів та спілкування, ретельно зважувати слова, щоб не потрапити у неприємну ситуацію. Виключити з розмов власні домисли, фантазії та почуті плітки.

✨ Вдалі дні для рекламної діяльності, журналістики, контактів із політиками/владою, торгівлі, пошуків партнерів.

Цей гороскоп має загальний характері і показує загальні тенденції тижня. В індивідуальному гороскопі/натальній карті є можливість переглянути інформацію, яка стосується лише конкретної людини, тобто те, що їй передбачено долею.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *