ГОРОСКОП НА 14-20 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

Рано-вранці понеділка ми переключилися на енергію емоційного та вразливого Раку ♋️. Загалом його дні передвіщають душевні коливання і бажання отримати якнайбільше уваги та турботи. Так само нам захочеться опікуватися оточуючими, віддати їм максимум енергії. При цьому краще не чекати взаємності та не закриватися в собі, якщо не вдасться дочекатися.

Місяць у Раку робить нас уразливими, сприйнятливими і часто змушує заглядати в такі внутрішні глибини, що часом можна дістати до ранніх дитячих образ. Не йдіть у неї на поводі, щоби не створювати собі душевний дискомфорт.

Опрацювання негативних моментів, душевних коливань та фінансових проблем у дні транзиту Місяця по Раку відбувається за рахунок гарного шанобливого ставлення до жінок та дітей. Позитивна енергія допомагає подолати труднощі та досягти поставлених результатів у жіночих професіях. Ще одна рекомендація для зняття нервової напруги – приємні покупки для дому. Вдалі дні для налагодження сімейних стосунків, домашніх посиденьок із рідними, зустрічей із друзями.

У другій половині дня 16 листопада, а також 17 та 18 листопада, отримуємо унікальний шанс – показати себе, свої вміння та стати на крок, а може й більше, ближче до поставлених цілей та мрій. Лев ♌️ максимально впливає на его, підштовхує розкритися і хотів би, щоб усі навколо слухали його, як піддані у мультику про Царя звірів. Якщо ж так не трапляється, ми можемо злитися на винуватців того, що відбувається, хоча є цілком доступні способи зберегти з усіма прекрасні корисні для творення стосунки.

💫 Отже, рекомендується приділяти увагу творчості, поринати у стихію спорту, фізичних звершень, гарний відгук отримують культурні заходи, веселощі, свята, урочисті церемонії.

💫 Багато користі принесе правильна організація робочого процесу. Це призведе до його ефективності та можливості просування кар’єрними сходами. Варто уникати колективної роботи, щоб у результаті кожен не намагався виявитися кращим за інших, викликаючи негатив. Ідеальний час для пошуку партнерів, нових ділових знайомств, розширення кола спілкування, покупки дорогих прикрас, відвідування вишуканих ресторанів та… пропозиції руки та серця. Попередньо необхідно скласти власний гороскоп, який подарує впевненість у запланованих діях 😉.

19 листопада починається з транзиту Місяця за знаком Діва ♍️. За класикою жанру, відразу хочеться відзначити незрозуміло звідки пунктуальність, строгість, практичність, бажання порядку скрізь і в усьому. Так, під впливом Діви саме так і минають її дні. Багато хто реагує на невідповідність різних дрібниць, стає нервовим і вимогливим, а ще часто критикує інших без розуміння того, що така поведінка може призвести до конфлікту.

З додаткових бонусів – починає працювати на повну потужність логіка, розширюється коло обов’язків та активно зріє думка про необхідність їх виконання. Займайтеся роботою, яка вимагає зосередитись або має нюанси з деталізацією, чудовий час для прибирання. Не вимагайте надто багато від оточуючих, особливо тих, хто до цих вимог не готовий за велінням долі, наприклад, люди, які не сприймають порядок як невід’ємну частину життя.

Пишіть нам для особистої консультації та відповідей на запитання.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *