ГОРОСКОП НА 21-27 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ

Понеділок 21 листопада являє собою досить позитивний початок тижня. Вона починається під егідою Терезів ♎️ і обіцяє успіх у справах, пов’язаних з мистецтвом, творчістю, торгівлею, громадською діяльністю, партнерством. Також гарне продовження знайдуть особисті стосунки та романтичні зв’язки.

Коли Місяць робить транзит по Терезах, хочеться більше спілкування, краси та гармонії. З іншого боку, нерідко спостерігаються душевні коливання, які іноді вибивають із рівноваги. Люди з аспектами на цей знак, і його планети, зовні можуть здаватися абсолютно щасливими та усміхненими, але як тільки залишаються наодинці з собою, знімають «світське обличчя» і хмурять чоло від різних думок. Усередині них виникають бурі коливань і переживань через невідповідність світу придуманим ідеалам, стає важко прийняти рішення, особливо важливе, від якого щось залежить.

Утримуйте спокій у собі, не з’ясовуйте стосунки, не піддавайтеся поганому впливу інших людей.

Про Місяць у Скорпіоні ♏️, а туди він зайде опівдні 23 листопада, ходять легенди. Давайте разом напишемо у коментарях риси характеру Скорпіона, щоб колективно збагнути, якими в загальних характеристиках можуть бути 23, 24 та половина 25 листопада. Бережіться, знак не з простих – перевертає душу, зриває дах та оголює нерви.

Після обіду 25 листопада приходимо до тями і включаємося в режим активності:
💫 негайно плануємо, куди піти / поїхати / полетіти / спливти;
💫 записуємося на курси саморозвитку/професійні курси;
💫 здійснюємо медитації/займаємося йогою/уважно слухаємо свого гуру;
💫 плануємо та ставимо нові цілі;
💫 активно спілкуємося з людьми та заводимо знайомства.

При сильному прагненні цілей/ідеалам Стрілець наділяє людей вірою в себе. Рекомендується не довіряти сліпому цьому почуттю, а зважувати всі складові, прислухатися до інтуїції. Не можна давати волю критиці, віддавати максимальну кількість своєї енергії, затято відстоювати свою точку зору. Світ уже знає, як усе складеться у майбутньому, довіртеся йому і беріть усе найкраще, що запропоновано Всесвіту.

P. S. Не забуваємо про характеристики Скорпіона, щоб скласти повну картину гороскопу. Усім яскравого тижня!

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *