ГОРОСКОП НА 5-11 ГРУДНЯ 2022 РОКУ

Активний початок тижня пов’язаний із Місяцем в Овні ♈️. Тут вона знайшла свою войовничу енергію і багатьох зарядила не лише бажанням згорнути гори, а й відважити комусь гучну ляпас або закотити грандіозний скандал. Справді, з Овном треба бути обережним, інакше доведеться дуже довго розгрібати наслідки недалекоглядних емоційних вчинків. Простими словами, уникайте конфліктів та сприяйте збереженню миру.

З позитивних характеристик понеділка і вівторка: бажання самостійно розірвати мучилі пута і вдихнути на повні груди повітря повної самореалізації та успішності. Слід позначити плани, цілі, подумки розподілити час і впевненою ходою вирушити назустріч звершенням. Запам’ятали? Спокійно, без критики, конфліктів та емоцій.

У другій половині дня у вівторок, втомившись від надмірної активності, Всесвіт дозволить відпочити, пропускаючи через себе енергію домашнього знаку – Місяць у Тельці ♉️ благополучно допомагає у відновленні витрачених моральних та фізичних сил. Деяке коливання зазвичай розмірених місячних днів у Тельці відбудеться 8 грудня, у ПОВНІСТЬ.

У цей день краще не робити нічого важливого. Швидше за все, через небесні причини, не вийде проявити 7-8 листопада якусь активність. Місяць наповнює розміреністю з сплесками різкої нервової напруги, тому усвідомлене сприйняття реальності та свого внутрішнього стану допоможе не впадати у відчай і не створювати паралельного бачення звичайним речам.

Під впливом Місяця у Тельці у нас прокидається потяг до дому, сім’ї, затишного світу без суєти. Вітається смачна їжа, солодощі, десерти, випічка, робота з інтер’єром та дизайном будинку. Здійснювати покупки необхідно акуратно – Телець той ще марнотрат, тим більше, якщо бачить вооон ті корисні і красиві штучки для дому.

З 9 по 11 грудня виходимо у світ! Місяць у Близнюках ♊️ закликає до спілкування та нових знайомств. Золотий час для рекламників, працівників сфери маркетингу та комунікацій, ЗМІ. Рекомендується стежити за своєю поведінкою і не марнувати себе праворуч і ліворуч, забуваючи про час і внутрішній ресурс. Численні контакти та розмови ні про що можуть призвести до емоційного вигоряння. Краще добре розпланувати день і не захоплюватися всією інформацією, що надходить. Її надто багато!

У натальної карті можуть бути вказівки на те, який вплив мають Близнюки на людину та конкретну сферу її життя. Людям, у яких висока ймовірність такого впливу, у дні транзиту Місяця за знаком слід бути особливо обережними. Фокусуйте увагу лише на справді важливих речах.

Залишилися чи постали питання щодо свого індивідуального гороскопу? З радістю відповімо!

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *