ГОРОСКОП НА 16-22 СІЧНЯ 2023 РОКУ

Понеділок 16 січня розпочинається під впливом енергії Терезів ♎️. Саме у цьому сузір’ї буде знаходитись Місяць протягом ще однієї доби. Відчувається бажання уникати конфліктів, зберігається добрий настрій і відмова сприймати погані новини.

💫 Більшість із нас спробує збільшити свої контакти з оточуючими, вийде у світ, щоб відчути себе його частиною. Найбільше зусиль у понеділок доведеться витратити у разі необхідності прийняти важливе рішення, адже Терези – це той знак, який завжди має сумніви і вагається при будь-якому тиску. В зв’язку з цим можливі перепади настрою.

💫 Гарний час для: творчості, швидких справ, суспільної та соціальної зайнятості, відвідування заходів, початку лікування, відпочинку і спілкування.

Зранку у вівторок 17 січня світосприйняття змінюється у сторону негативу. Причиною для цього є транзит Місяця у знак Скорпіона ♏️. Гороскоп Джйотіш в усі часи звертає увагу на те, що Скорпіон – містичний знак з глибоким внутрішнім спектром переживань. Його енергія пробуджує інтуїцію, викликає різноманітні підозри і спонукає до осмислення всіх моментів, які у різний час мали вплив на життя людини.

💫 Настрій у дні Скорпіона неврівноважений, миттєво з’являється реакція на критику, присутнє бажання відокремитися від оточуючих, щоб вільно переосмислювати життя і робити певні висновки. Разом з тим маємо войовничі мотиви, навіяні Марсом. Щоб не провокувати конфлікти, потрібно зменшити очікування від людей, приймати їх точку зору і відмовитися від критики шляхом запровадження сурової самодисципліни.

💫 Гарний час для формування професійних зв’язків, особистих (інтимних) відносин, подорожей, візиту до психолога.

У четвер та п’ятницю у більшій мірі відкриваємо серце та розум назустріч новим знанням та досвіду. Вдається спілкування, дають про себе знати амбіції та невідомо звідки розкритий оптимізм. Неможливо закрити себе у якісь рамки, тому що душа потребує активності та руху.

💫 Із негативних аспектів можливе зростання нервової напруги або зневіри, розпилення одразу на багато справ, що в результаті приводить до швидкої втрати сил.

Рекомендується планування нових справ, далекі подорожі, наукова і інтелектуальна праця, звертання в державні інстанції, розширення кола спілкування, візити до лікарні, спортивна та артистична діяльність. Найкраща порада – знайти для себе духовного наставника, який буде допомагати вірно проходити життєвий шлях.

Субота та неділя – час для відпочинку, але саме ці вихідні можуть бути заплямовані не досить домашнім впливом Козерога ♑️, через який буде проходити Місяць. Козеріг у ведичній астрології орієнтований на професійні досягнення, порядок та чистоту, отже і вдома потребує такої ж вдосконаленої атмосфери, пристосованої для практичного життя. На жаль, цього хочеться далеко не всім членам сім’ї, то ж, якщо відчуєте потяг до вдосконалення сімейного укладу, швидко вгамуйте його з допомогою духовних практик, вправ для здоров’я, спілкування з рідними.

🎯 Як бачимо, неділя буде врівноваженою та однаково наповненою. Цей гороскоп на січень стосується загальних ситуацій і настроїв, які будуть панувати протягом наступних семи днів, проте є аспекти, що стосуються конкретних знаків. Ти Овен? Лев? Риби або хтось інший? Пишіть в особисті повідомлення, щоб скласти індивідуальний гороскоп або почути відповідь на своє важливе питання.

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *