Гармонізація Місяця частина 1

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 1

Гармонізація Місяця частина 1

Під час народження було б непогано видавати скрін становища планет на небі у цей момент. Такий папірець припадав пилом у купі інших подібних до неї виписок. Але сам факт її наявності збільшив би можливість того, що рано чи пізно, перебираючи купу вкрай важливих непотрібностей, ви зупинили б свій погляд саме на ній і загугли пару трійку положень. Далі ви б спочатку потішили своє Его відповідно до положення Сонця. Після чого черга дійшла б до Місяця. І тут знову старий добрий гугл видав би, що становище Місяця вкрай важливе для нашого задоволення життям. До речі, є ще Венера, теж із цієї області задоволень, але про неї в інший раз.

Так ось. Ви ще не просунутий астролог, не знаєте, що таке Jagannatha Hora, та й Бог із нею. Вперше зійде і vedic-horo. Потрібно в цій програмі скласти особисту натальну карту, тому що ваша карта з пологового будинку була успішно розділена на багаточлени вашим улюбленим псом. Але залишилося найголовніше – час народження! Швиденько вводьте його, отримуйте розрахунок і шукайте очима, де Місяць, він же Мо в астрології.

Трохи ще раз зійдемо з курсу … Там є різні накшатри – вони дають більш точну характеристику, але про них ми поговоримо трохи пізніше. Зараз важливо хоча б повернутися в вірному напрямку.

Дивимося…. Місяць…. В Овні ♈! Бінґо? Це добре чи погано? Це індивідуально. Творець вирішив, що саме з таким світосприйняттям вам краще проходитиме поставлені завдання. Яка природа Місяця? Правильно, водна. А яка природа Овна? Теж вірно, Агонь! Ви колись у дитинстві лили воду на розпечену плиту? Зізнайтеся! Мамі не розповім 😃. Ось я шкодувала! Часто… Це ж чаклунство: бризки води прямо вибухають на поверхні плити 💦.

💫 Як же «заграти» такий Місяць, щоб і жити не заважав, і задоволення приносив? Звичайно, має ще значення будинок, в якому знаходиться Місяць, а також будинок, яким керує, аспекти, з’єднання планет (вони ж йоги) та багато іншого, але хочеться розповісти про заняття, які привносять для Місяця в Овні певну гармонію та роблять її господаря врівноваженою людиною.

Можна почати керувати автотранспортом. Любить такий Місяць в’язати, шити, вишивати. Ще отримує задоволення проводити час за приготуванням їжі. Чи не мити гори посуду, а саме готувати. Смажити-шкварити, пекти, варити…

Для власників Місяця в Тельці ♉ все набагато простіше. Телець – це земний знак. Добрий і поступливий. Вирушайте в магазин і купіть запасів їжі. Надішліть усі покупки кур’єром додому, а самі зайдіть у затишний салон і побалуйте себе тематичними радощами, плюс манікюр, педикюр, спа… Посидіти з друзями у затишному кафе зі смачними пиріжками будуть тільки на радість.

Місяцю в Близнюках ♊ догодити складніше. Вся справа в тому, що поки ви встигнете придумати, чим її побалувати, вона вже встигне передумати. Для такого Місяця на радість буде дружнє спілкування та нові знайомства, вивчення іноземних мов, малювання, подорожі та просто читання захоплюючої книги.

Місяць у Раку ♋? Це її будинок, її обитель. Місце, де можна розслабитись. Ці люди вже точно знають, чим побалувати себе: поспати довше, приготувати сім’ї корисні смаколики, прибрати і прикрасити свій будинок, провести час з рідними. Якщо у вас є близькі з таким становищем Місяця – подаруйте їм плед чи подушки для інтер’єру. Догодити вийде на 100%.

Далі буде…

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 2

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 3

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *