Гармонізація Місяця частина 3

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 3

Гармонізація Місяця частина 3

Отже, завершуємо розпочате. Сьогодні знайомимося з 4-ма знаками зодіаку, що залишилися, і інформацією про те, як себе почуває в цих знаках Місяць 🌞. Поїхали.

Місяць у Стрільці ♐. Для внутрішньої гармонізації такого Місяця та стабільного стану потрібно обов’язково подорожувати та відвідувати нові місця. Цей Місяць не проти матиме наставника, який допоможе осягати істину світобудови. Згодом, і за хорошого розкладу, людина з Місяцем у Стрільці може сама стати чудовим коучем, ментором, тим, без кого не виживе суспільство в наші дні. На сьогодні всі роблять вигляд, що у них Місяць у Стрільці 🙂. З корисливих мотивів шукають того, хто відповідатиме за всі їхні факапи… Але ж ви розумієте, це зовсім інша історія 😉

Місяць в Козерозі ♑. Саме таке становище мають люди, без яких увесь наш прогресуючий світ давно загнувся б. Говорити можуть багато хто, а мовчати ще більше, але тягти еволюцію день у день здатні лише місячні Козерога. Для цих людей «страшне» словосполучення «Саде Саті» – це звичайні їхні будні. Ви розумієте, у той момент, коли в інших знаків зодіаку зупиняється серце, нападає тахікардія та переднепритомний стан від цього словосполучення, люди з Місяцем у Козерога допивають свою ранкову каву ☕ і йдуть працювати. І так кожного дня. Потішить цих людей чітко розписаний план на майбутнє. Щоденний розпорядок допоможе не збитися зі шляху.

Місяць у Водолії ♒. Найвільніші люди народжуються з цим становищем Місяця. Якщо у когось із ваших друзів не будинок, а вічна тусовка, знайте, перед вами місячний Водолій. Вони просто люблять спілкування! Легка, яка ні до чого не зобов’язує, але в той же момент конструктивна. Перші роботи-пилососи, Аліси і все, що смарт, було як придумано, так і куплено людьми, у яких Місяць у Водолії. Саме в таких смарт-будинках вони відчувають гармонію та захищеність. Якщо у вас це положення і немає радості в житті, можливо, настав час влаштувати зміни?

Місяць у Рибах ♓. З розслабленням цього Місяця немає питань. Її ще спробуй напружити! Але якщо ми говоримо про гармонію, то напруженням тут не місце. Місячні Риби спочатку гармонійні. Вони можуть прокидатися та отримувати задоволення. Купатися, читати книгу, дивитися фільм, гуляти. Там, де для інших рутина, для них отримання насолоди. Такі люди не вступають у суперечки, їм це не потрібне. У вільний час на радість буде йога 🧘🏻і медитація. Вони в доброму значенні «не від цього світу». Точніше, вони вже переросли цей світ і готові вийти з колеса Сансари.

P.S. Вчимося сприймати життя, як місячні Риби, не втрачаючи при цьому свою особливість та індивідуальність. Використовуйте знання на благо 💫.

Особиста консультація астролога та індивідуальний гороскоп допоможуть поглянути на своє життя з нового погляду. Це корисно, щоб розібратися в актуальних питаннях та вибрати правильні шляхи розвитку відносин, зростання у професійній сфері, фінансовий прибуток та гармонію у душі. Напишіть нам ✉.

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 1

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 2

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *