Що означає Місяць та Сонце в натальній карті

Ми мріємо про сприятливе життя, але часто не розуміємо, як зробити його таким, а не навпаки посилити. Ведична астрологія надає розгорнуті відповіді на цю тему. Все криється в натальній карті – основі джйотіш, де кожен може знайти для себе відображені аспекти, що вимагають уваги та опрацювання. Після їх стабілізації якість життя неодмінно змінюється на краще, а кармічні завдання отримують позначку «Виконано».

Місяць (Чандра) займає в натальній карті чільне місце – вона керує внутрішнім Я і розумом, впливає на сприйняття людиною самого себе. Для гармонізації Місяця, у разі потреби, потрібне проведення медитацій, пост по понеділках та неодмінна стабілізація стосунків із матір’ю. У протилежному випадку людині доведеться відчувати дискомфорт через інфантилізм і душевні коливання через мінливість суджень.

Сонце (Сурья) показує в натальній карті внутрішню сутність (Душу), є показником енергії та характеру. Відповідно сильне Сонце заряджає життєвою силою, а слабке «нагороджує» зарозумілістю, егоїзмом, надмірною гордістю. Гармонізація Сонця, відповідно до джйотиш, досягається разом із встановленням та дотриманням режиму дня, також величезну роль відіграє стабілізація відносин із батьком.

Планети беруть на себе інші відповідальності, кожна – свою особисту, і їх можна гармонізувати. Щоб не перевантажувати пост інформацією, обговоримо це у наступній публікації.

Заявки на побудову натальних карток приймаються у фейсбуці. Дякую що читаєте нас. Усім добра 🙂

https://www.facebook.com/Astrotranzit-105846818156677

https://t.me/astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *