Гармонізація Місяця частина 2

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 2

Гармонізація Місяця частина 2

Переслідуючи бажання допомогти людям зрозуміти та прийняти свою природу, продовжую описувати положення Місяця у знаках зодіаку.

Місяць у Леві ♌. Чи чули вираз «пуп землі»? Ось, це якраз це положення Місяця. Що може її задовольнити? Винятково увага! Рідних, близьких, мимопрохідних, випадково забігли, тих, хто взагалі не знає, як потрапив до її оточення. Якщо таких немає або вам мало їх у вашу честь, робіть сторінку в соцмережах і викладайте туди фото себе в різних ракурсах і локаціях. Королівська персона 👑 повинна бути на увазі і отримувати компліменти! Тільки так і аж ніяк інакше.

Місяць у Діві ♍. Це незабутні люди. Вони отримують насолоду від того, що є для інших каторгою. Вони можуть день у день наводити лад. Розкладати все на свої місця та ще й під лінійку. Вони дбають про сім’ю та про вихованців так, як ніхто інший – перед цим прочитавши книгу «Про здорову та смачну їжу», «Енциклопедію нутриціолога» та книгу з психології «Як змусити їсти корисну їжу всіх оточуючих». Якщо у вас таке становище, не звертайте увагу на слова, які говорять ледарі, що раз-пораз жартують з вашої педантичності. Це ваше життя. Приберіть на кухні за Місяцем в Овні 😊 І не потрібно її карати. Можете разом поїсти смачної та нездорової їжі 🍔.

Місяць у Терезах ♎. Ще на самому початку, коли я тільки вивчала знаки, Терези мені запам’яталися тим, що вони можуть піднести себе якнайкраще. Люди з таким становищем чекають від світу лише найкращого. Вони знають останні тенденції моди. Естетика, насолоди, вишукування – їх постійні супроводжуючі. На менше вони не згодні. Хочете отримати задоволення – йдіть на дорогий шопінг і нехай весь світ зачекає.

Місяць у Скорпіоні ♏. Людям з цим становищем дуже важко розслабитися. Вони це роблять здебільшого після виконання важкої роботи. Тобто. розслабитися заради відпочинку не вийде. Потрібно спочатку напружитися в спорті, сексі, вирішенні різноманітних психологічних завдань, а вже потім прийде справжнє задоволення! Бачила успішних психологів із таким становищем Місяця, які вирішують проблеми інших і не можуть вирішити свої. Приймайте свою природу та себе. Ви інші, у вас не стандартна книга про психологію.

Далі буде…

Особиста консультація астролога та індивідуальний гороскоп допоможуть поглянути на своє життя з нового погляду. Це корисно, щоб розібратися в актуальних питаннях та вибрати правильні шляхи розвитку відносин, зростання у професійній сфері, фінансовий прибуток та гармонію на душі. Напишіть нам ✉.

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 1

ДЕ ШУКАТИ СПОКІЙ ДУШІ ДЛЯ КОЖНОГО ЗНАКУ ЗОДІАКУ. Частина 3

Ваш 🌠 Astrotranzit

ГДЕ ИСКАТЬ СПОКОЙСТВИЕ ДУШИ ДЛЯ КАЖДОГО ЗНАКА ЗОДИАКА. Часть 3

Ваш 🌠 Astrotranzit

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *