Ретроградна Венера з 23 липня по 4 вересня 2023

Венера почне свій ретроградний рух з знаку Лев, а завершить в Ракові, після чого знову вийде на прямий рух. Доволі рідко ця планета ретроградить, тому важливо використати цей час з користю для себе і не проґавити таку подію. Це вам не Меркурій, який по три рази на рік включає задню. Отож, Венера відповідає за наше благополуччя і задоволення. Любовні відносини, щастя, радість, достаток, мистецтво, творчість, краса, відпочинок і насолода від цього всього це область дії Венери. Якщо вона слабка, не гармонізована, в падінні і ви нічого не зробили для покращення цієї ситуації, то очікуйте невдоволення від всього, що вас оточує. Є ще й такий варіант, Венера екзальтована, але задоволення немає. Навпаки, кидає в крайнощі, важкі крайнощі. Це тому, що ви не навчились керувати нею. В будь-якому випадку треба докласти зусиль. Інколи це відбувається чисто інтуїтивно, інколи потрібна допомога і порада астролога, а також зусилля з вашої сторони. Безумовна любов це один з найкращих проявів гармонійної Венери. До цього варто прагнути абсолютно всім, не залежно від будинку і знаку де у вас розташована Венера. Доречі, вона не любить близьких сусідів, бо вони порушують її простір і вносять свої корективи. Це також варто враховувати при розборі натальної карти.

Для Овнів будуть актуальні справи 4 будинку, для Тельців – 3, для Близнюків – 2, для Раків – 1, для Левів – 12, для Дів – 11, для Вагів – 10, для Скорпіонів – 9, для Стрільців – 8, для Козерогів – 7, для Водоліїв – 6, для Риб – 5. Також слід звернути увагу в якому будинку знаходиться Венера, в якому знакові і якими будинками керує. Маючи ці данні можна скласти план дій на наступних 1,5 місяці.

Якщо є достатня кількість знань, то можна і самому впоратись. Кому потрібна допомога, то за лайк, репост і підписку можу порахувати розташування саме вашої Венери.

Чого не варто робити на ретро Венері? Пластичні операції взагалі табу на цей час, особливо коли Венера перейде в Рак, бо вона йтиме по накшатрі Ашлеша і це дуже ризиковано. Не варто починати нові стосунки, нічого доброго з них не буде. Якісь дорогі покупки відкладіть на пізніше і точно не варто витрачати останні гроші або брати кредит на щось. Цей час не для нового, а для перегляду і вирішення старих питань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *