Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності між чоловіком і жінкою або між іншими людьми (мама і дитина, батько і дитина, партнер по бізнесу і ін.)

Часто можна спостерігати, що навіть повноцінні, реалізовані і самодостатні люди не можуть бути один з одним. Вони розходяться. Все нічого, коли це просто знайомі. А коли це кохана людина? Коли це дитина? Мати чи батько? Брат, сестра? Це дуже ранить нас. Заважає подальшому розвитку створюючи дизгармонію. Ми хочемо бути разом, але ніяк не виходить.

Гороскоп сумісності можна замовити по тих відносинах, які вже маємо. А можна і перевірити відносини, які тільки зароджуються. Як відомо в Індії ніхто не одружується без гороскопу сумісності, тому кількість розлучень там надзвичайно мала. Коли всі пазли сходяться, то немає сенсу шукати щось інше на заміну існуючому. Навіть так звану «Куджа Дошу» можна коректувати. Важливо знайти партнера з такою ж Куджа Дошою, одружитись ближче до 30 років, ще кілька корекційних моментів і людина ніколи і не дізнається, що має таке положення в карті. Хоча деякі люди вважають це сильним прокляттям, яке руйнує подружнє життя. Всі наші біди від того, що ми не маєм знань в певній області. Якби зі школи дітям пояснювали їх унікальну особливість, то і проблем було б менше.

Також можна розглянути сумісність з партнером по бізнесу. Можна отримати відповіді на питання чому немає спільної мови з власною дитиною і як це вирішити. Для розгляду будь-якої сумісності потрібні данні обох людей, для яких будемо розраховувати їх взаємовідносини.

    ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

    ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

    ДАНІ ПРО НАРОДЖЕННЯ


    КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

    ПРИМІТКА