Фінансовий гороскоп

Допомога у виборі напрямку найкращого результату в фінансових питаннях.

Кожен з нас може заробляти гроші лише у відповідних напрямках. Можна прочитати купу книг від успішних людей, можна навіть спробувати в точності відтворити шлях, який пройшли ці люди. Але більш чим впевнена, що результат вас зовсім не втішить. Бо то шлях інших людей, а у вас він є свій.

Хтось буде продавати овочі і бізнес буде процвітати. Інший поставить свій магазинчик поряд і в нього нічого не вийде. Або кавярню, так думаю зрозуміліше, враховуючи нашу реальність. А буває і так, що нова кавярня затьмарить сусідню, що йому доведеться продати бізнес, хоча і розташовані поряд. Хочеться донести до читача інформацію, що немає сенсу повторювати чужий бізнес, в кращому випадку у вас він може вийти в нуль. Інша справа коли ви займаєтесь саме своєю справою. В цьому вас чекає успіх однозначно. Всесвіту не потрібно, щоб всі були продавцями чи вчителями, керівниками чи майстрами з виготовлення блокнотів, журналістами чи сантехніками. Проте є достатньо успішні люди в кожній з цих сфер. А є і нещасливі, які працюють від зарплати до зарплати і щоразу по колу.

Розбір фінансового гороскопу допоможе вибрати саме вашу нішу, уточнить в якості кого ви маєте бути в ланцюжку (керівник чи підлеглий). Зауважу, що варіантів завжди є кілька. Тобто доля дає набір можливостей, з яких можна обирати щось до душі на будь-якому етапі розвитку особистості. В Джйотіш є ще таке поняття як йога карака, розкривши його людина отримує славу, честь, гідність, фінансове процвітання, політичний успіх та репутацію. То можливо саме в вашій карті є таке положення? Можливо варто його розкрити?

    ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

    ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

    ДАНІ ПРО НАРОДЖЕННЯ


    КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

    ПРИМІТКА